Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zmieniać wygląd crosshair'a


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W tym TuCie pokażę wam jak zmieniać wygląd crosshair'a

 

Co będziesz potrzebował ?

- program GIMP 2.6

- chęci

- folder UI

 

Ok, zaczynamy

 

1. Wejdź w

WarRock >> Texture >> UI >> Arms >> Crosshair >> Private

 

Pokaże się nam lista plików.

Zrób z nich szczegóły

 

01226499186644910158.jpg

 

2. Uruchom program GIMP

 

3. Będziemy się głównie skupiać na pliku Crosshair

 

 

97401014477345229755.jpg

 

4. Otwórz ten plik Crosshair za pomocą programu GIMP

 

5. Wyskoczy nam

 

96472226567045382753.jpg

 

 

6. Główny crosshair to

 

35285064266212555096.jpg

 

 

Tak wygląda on w grze normalnie.

 

Jeżeli chcemy go z edytować rysujemy mu np. kropeczkę w środku lub jakieś rogi itp.

 

UWAGA ! Trzeba uważać, żeby na kropeczka była idealnie w środku

 

Ja dla przykładu zrobiłem coś takiego

 

25327859797182211398.jpg

 

Takie byle jakie [g][ó][w][n][o]

:P

 

Wy możecie się tym bawić, edytować etc.

 

7. Ok, gdy już skończyliśmy klikamy Ctrl + S, zamykamy to i sprawdzamy w grze jak udał nam się crosshair.

 

To na tyle

Thanks for reading.

Gdyby ktoś miał jakieś problemy, lub czegoś nie rozumiał proszę śmiało pisać !!!

Pozdrawiam

Opublikowano

#no dzieki bardzo dobry i przydatny estetyczny i SUPERRRR!!! masz lajka ;)

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

@up

Nie ma banów za to :P

Po prostu zmieniasz sobie wygląd celownika

Bardzo ciężko jest mieć na to dowód.

Ale są za to bany. Kiedyś za czasów G1 podali oficjalną informację, że za różne modyfikacje są bany.

Jest to po prostu naruszenie praw autorskich, gdyż zmieniasz ich pliki bez zgody.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...