Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lekcja WorldEdit: Szybkie Tworzenie Działek np. pod serwer


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Często na PW ludzie proszą o mapy pod freebuild itp.

nie mam czasu robić wszystkim map pod serwer.

Nie każdy potrafi wykorzystywać komend w praktyce.

Dlatego też chciałbym zaprezentować w jaki sposób można zrobić

sporo działek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne Lekcje:

 

Lekcja WorldEdit: Tworzenie Lasów na 2 sposoby

http://www.mpcforum.pl/topic/672688-tut-lekcja-worldedit-tworzenie-lasow-na-2-sposoby/#entry4844782

 

Lekcja WorldEdit: Własna Wyspa , Przerabianie Mapy! Smooth!

http://www.mpcforum.pl/topic/672669-tut-lekcja-worldedit-wlasna-wyspa-przerabianie-mapy-smooth/#entry4844666

 

Lekcja WorldEdit: Tworzenie Dużego Drzewa

http://www.mpcforum.pl/topic/673034-tut-lekcja-worldedit-tworzenie-duzego-drzewa-mega-%3Bp/

 

Lekcja WorldEdit: Dodatek CUI Szybkie Budowanie Murów, Wież i innych..

http://www.mpcforum.pl/topic/679779-tut-lekcja-worldedit-dodatek-cui-szybkie-budowanie-murow-wiez-i-innych/

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie WorldEdit.

 

Poradnik może komuś się przyda

 

To jest prawie to samo. Zresztą pokazywałem to na single player.. można na singlu przygotować i na multi potem wrzucić.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Uu, nie wiedziałem o tym //stack

Łap like.

Ps. Zrób mi mape.

l KidModerator minecraft.MPCforum.pl l

Opublikowano

Ogranicz przeklinanie. :P

 

Długi jest to sposób, najlepiej jest zrobić 1 działkę odręcznie, a następnie //copy //paste

 

Daje ci lajka bo sporo robisz filmików oraz za chęci. Oby tak dalej:P

Opublikowano

Lecimy kurwa do pizdowa czy huj wie gdzie ... wszędzie kurwa drzewa pierdolone ...

HAHAHAHA Sie uśmiałem, fajne ! heh. Padłem, wstałem, padłem, już nie wstane xD LIKE IT

 

@edit

Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie WorldEdit.

To jest worldedit na singlu, single player commands ma wbudowany plugin worldedit. Tak samo można robić na multi.

Opublikowano

heh

Nie lepiej zrobić dzialki pluginem InfinitePlots ? 1 komenda i masz zrobiona mape z dzialkami jakiej wielkosci chcesz ... Dzialek jest ponad milion i to za 1 komende ;)

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Nie żebym się czepiał, czy coś ale popraw angielską wymowę i ogranicz wulgaryzmy bo coś takiego Mentorowi nie przystoi...

Opublikowano

Nie żebym się czepiał, czy coś ale popraw angielską wymowę i ogranicz wulgaryzmy bo coś takiego Mentorowi nie przystoi...

 

Nie używam wulgów na mpc. Poza MPCforum każdemu może trafić się przeklnąć. Tak po za tym to tylko w tym filmie. Zdarzają się wyjątki ale najczęściej omijam wulgi.

Zgadzam się z @up. Przestań przeklinać, bo się oglądać nie da, chyba że miałeś trudny dzień ;)

 

mam co dziennie trudny dzień nie dość ,że nie mam czasu posiedzieć przy kompie to jeszcze zawsze musi trafić się jakiś problem :(

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...