Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(pomoc) ^^Za Promo ^^ Warrock niechce odpalić


siem4a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka jak w temacie warrock niechce mi odpalic laduje mi sie 1 pasek potem daje ok potem start game a gdy dochodzi do HShilda to laduje mi sie do konca a potem gra sie nie włącza dodam ze gre instalowalem z instalki która ma powyzej 1 roku na moim kompie prosze o pomoc za like

 

jak wspomnialem promo tak posiadam tylko na x1 cx4 i x5 xm8 prosze sie upominac!

 

ps : pobiore nowa instalke z oficjalnej strony wrrocka jesli to pomorze udosepnie x3 promo :P moresz byc pierwszy ^^

Opublikowano

1. Pobierz to

http://en.warrock.nexoneu.com/Download/Client

2. Zainstaluj z wyłączonym avtyvirusem

3. Odpal z wyłączonym antyvirusem

4. Promocody już nie działają ;)

Opublikowano

@up

Dla twego info, wszedł NEXON. Nie ma już Gamersfirst

http://en.warrock.nexoneu.com/

Wszystkie niewykorzystane promocody przepadły :)

Opublikowano

kk a sadzisz ze jezeli pobiore gre z oficjalnej strony z wylonczonym anty pomorze?

Opublikowano

@up

Masz go w tym linku co podał user wyżej. Jest to drugi "baner na tamtej stronie". Pobierasz go i następnie go uruchamiasz wtedy automatycznie powinien Ci się aktualizować WarRock.

Opublikowano

ok dzienki za pomoc teraz musze czekac asz stara pujdzie do roboty o 14 i pobiore na nowo :P oczywiscie like dla was leci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...