Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak zmiejszyć ping i zwiększyć fps ?


Dife987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moim problem jest mała ilość fps i duży ping. Gram na laptopie. Jeżeli chodzi o zmienianie jakiś textur czy coś wgrać to proszę o całkowitą instrukcję.

 

1. System: Windows 7 Home Premium

 

- Producent: Samsung Electronics

 

- Procesor: Intel® Core i3 CPU M380 @ 2.53GHz 2.53GHz

 

- Zainstalowana pamięć (RAM): 3,00 GB (dostępne: 2,86 GB)

 

- Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny

 

- Internet: 2MB/s http://www.speedtest.pl/test/41021831

 

2. World of Tanks:

 

- FPS: 1-10 (Jak patrzę pod siebie to dochodzi do 50 fps`ow)

 

-Ping: 60-430

Opublikowano

Co do pingu to standardowo powyłączaj wszystkie programy korzystające z neta. Nic więcej nie poradzimy.

Musisz kupić lepszy internet lub zmienić jego dostawcę.

FPS-y możesz podnieść poprzez zmianę koligacji. -zauważyłem, że masz 2 procesory,

A więc instrukcje:

1. Kombinacja klawiszy Ctrl+Alt+Delete

2.W menażerze zadań bierzesz zakładkę "procesy"

3. Potem szukasz procesu "WorldOfTanks.exe"

4 Klikasz na niego prawym

5. Ustaw koligacje..

6. I ODZNACZASZ CPU 0 !!! KONIECZNIE CPU 0 !!! nie CPU 1

 

Pozdrawiam! ;D

x

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...