Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Euro 2012 Mecz Polska - Grecja 1:1 Co myślicie?


Slake

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Wymieńcie się swoimi uwagami.

 

Ja uważam, że przy golu dla Grecji był zdecydowany spalony...

A po drugie to na samym początku graliśmy wyśmienicie, a w drugiej połowie całkiem zawaliliśmy. Tak jakbyśmy zapomnieli jak się gra.

 

A jak wy myślicie?

Gość patrykkos
Opublikowano

A ja myślę, że Polska nawaliła po całości. Początek był całkiem całkiem. Trafili gola i już byli tacy happy, że zapomnieli o obronie i takim cudem 1:1

 

Całe szczęście, że przy 2 golu Grecji był spalony.

 

Podsumowując KLAPA !!

:D

Opublikowano

Ja myśle że graliśmy dobrze, tylko niewykorzystane sytuacje się mszczą...Perquis w pustą bramkę,murawski z dystansu i inne.... ale grali dobrze a najlepiej Robert i Tytoń !

Cabal_Signature_by_Repaereth.png
Opublikowano

Polska obrona była po prostu zajebista. Dopuszczać do takich akcji pod bramką?

Jedyne osoby co grały w polu to Lewandowski i Błaszczykowski. -.-

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Pierwsza połowa dobra lecz w drugiej myślę, że zmęczenie oraz presja dały sobie we znaki.

Nie rozumiem Smudy dlaczego nie robił zmiany. Mam nadzieję, że we wtorek wygramy z Rosją.

 

Pozdrawiam, Mathias.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...