Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę wbić na swojego serwa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój problem polega na tym, że nie mogę wejść na swojego serwa :/

Używam plików serwerowych by jerry (nie wiem z którego one roku)

Wszystkie porty w PortMapie są włączone i hamchi też

Serwer w virtualboxie jest włączony, odpalone jedno ch

 

teraz... uwłaczam mojego clienta z 2010r i loguję się na swoje konto...

wszystko jak na razie jest ok... wybieram postać i klikam "START"

 

I tu pojawia się mój problem... niby wszystko się ładuje, ale po załadowaniu całego paska ładowania nagle gra całkowicie się wyłącza <_< Czym może to być spowodowane?? o.O

Mam zły pong? myślę, że nie bo wtedy nie mógłbym nawet się zalogować na konto... O_o

 

Jesteście bardziej doświadczeni, więc proszę was o pomoc... ;>

będzie like :rolleyes:

Dragon_Ball_z_Banner_by_Gohu44.jpg

 

Wrzuć na luz i daj + ;)

Opublikowano

Jakiego klienta uzywasz? Zmień locale_pl , mozliwe , że pomoże .

,,Od czasu do czasu warto uciszyć własne ego i posłuchać tego,co chcą powiedzieć nam inni.. ''

Opublikowano

tak jak wszyscy wyżej, nie masz mapki dodanej w cliencie, a na pliakch jerrego, wlasnie na poczatku teleporta nas na nowa mapke ;]

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

omg ;O wiecie może jak dodać takową mapkę? :D

link do jakiegoś tutorialu jak to zrobić albo coś jakbyście mogli mi przesłać byłbym wdzięczny :)

 

/Edit

 

Znalazłem na jednym forum taką informacje o tych plikach jerrego:

 

Pliki sa zajebiśćie pobugowane połowa map itp jak polecam pobierać ale dużo majstrowania przy nich [img=http://www.priv-metin2.pl/public/style_emoticons/default/smile.png]


Pozdrowiam
Swierko12

 

więc chyba wole sobie ściągnąć pliki badara i zacząć jeszcze raz ^_^

nie chce mi się majstrować przy tych plikach by jerry, a pliki badara chyba są najlepsze :D

 

dzięki za pomoc wszystkim :) dla każdego po like za pomoc :D

Dragon_Ball_z_Banner_by_Gohu44.jpg

 

Wrzuć na luz i daj + ;)

Opublikowano

to nie pliki serwerowe tylko luncher,

polecam uaktualnić clienta i wgrać poprawkę do root.

 

@`SkaCzuS.

 

te mapy są już standardowo wgrane w te configi więc to nie ich wina, tylko lunchera

Pozdrawiam.

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

Albo nie masz indexów w mapie , folderu z mapą , dodanego wpisu po stronie plików serwerowych lub w cliencie nie masz dodanych wpisów , folderu z mapą lub coś z binką ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...