Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival] [Frakcyjny] [Dwa Zamki,Królestwa] [1.2.5]


Marcinlot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielki powrót kiedyś już istnieliśmy lecz z powodu braku czasu administracji

zamknęliśmy serwer po 6 miesiącach istnienia. Teraz gdy o grze wiemy wszystko potrafimy

stworzyć świetne rzeczy od pluginów po mapę i mamy czas stworzymy coś świetnego.

Wystartujemy w dwóch stylach każdy styl to jedna mapa.

RPG będzie mapą pod spokojną grą działki , zarabianie forsy WYBRANIE KRÓLESTWA! itp.

 

 

Fabuła

Jeszcze nie dawno wszystkie Rasy ludzkości żyli w zgodzie dwóch najlepszych przyjaciół:

StoPro[stary] - Przywódca Smiertelników

Yakuza[stary] - Przywódca Zniszczalnych

Dwaj przyjaciele rozeszli się w swoje rodzinne miasta lecz ze zbiegiem lat ich powrót

do domu nie był miły. Wszystkie cztery królestwa zniknęły bohaterowie nie mieli gdzie się podziać.

Pożywienia już brakowało ze zbiegiem dni i walką o przetrwanie giną wszyscy czterech. Zostawiając

po sobie nazwę Królestw ,które czekają na odbudowę.

 

W ten sposób na naszym serwerze powstaną 2 Gildie / Rasy: Smiertelni,Zniszczalni

Do jednej z gildii będzie można dołączyć po zgłoszenie się na Forum ,które powstanie.

Każda gildia będzie miała swój osobny temat. Każdy ze stażem minimum 2 godzin zostanie dodany do

gildii.

W gildii nie będzie ograniczonego miejsca będą wielkie zamki i wielkie gildie.

 

 

W planach są wojny gildii, misje do wykonania i handel miedzy nimi.

 

Opis Serwera

Na serwerze będziecie mogli spotkać nasze własne pluginy.

Zaskoczymy was naszą pomysłowością.

Spotkacie się z takimi rzeczami jak spleef czy też rzeczy typu wyścigi łódek na specjalnym torze.

Na mapie RPG znajdziecie wszelkie atrakcje zrobimy wszystko byście mieli różne obiekty zabawy

nie tylko pvp i budowanie. Zadbamy o was jak najlepiej potrafimy.

Serwer będzie posiadał wszelkie zabezpieczenia na rzeczy typu X-Ray. Chcemy spokojnej i uczciwej gry.

 

Postaramy was również zaskoczyć Systemem rankingów na stronie ,która będzie. Jeżeli uda nam się i

znajdziemy na to czas będziecie mogli spoglądać na Ranking: Leveli , Gildii itp.

 

Na zrobienie serwera poświeciliśmy około miesiąca .

Postaramy się zrobić idealny serwer tak by ciągle grało maksymalnie dużo osób.

Narazie Będzie 23Sloty z czasem się je zwiększy do 60-80

 

Będą Eventy , urozmaicone konkursy i zabawy z nagrodami. Jeżeli nam pomożecie stworzymy

najlepszy i najciekawszy serwer w Polsce. Mam nadzieję ,że będziecie czekać na nasz Start ,który

będzie za kilka GODZIN. Za jakiś czas podam wam przybliżoną datę startu.

 

Na koniec mogę wam powiedzieć ,że będzie to genialny serwer administracja również będzie grała na serwerze

prywatnymi kontami Nicków nikt nie będzie znał będziemy grać tak jak inni zrobimy taki serwer ,ze większość z was będzie na nim grać ciągle razem z nami :)

 

 

Większości rzeczy pozostanie w tajemnicy co to będzie za serwer jeżeli niczym was nie zaskoczymy :)

 

 

Zarządzanie Serwerem

Serwerem na start będziemy zarządzać we dwóch.

Ja osobiście będę zajmował się pomysłowością na mapie i nad dalszą fabułą gry natomiast mój kolega

będzie odpowiedzialny za sprawy techniczne jak i zapisaniem strony czy też pluginów.

Drugą osobę z administracji poznacie w pózniejszym czasie.

 

Na start mówię ,że nabór do naszej administracji będzie otwarty. We dwóch nie upilnujemy większej ilości osób.

Więc każdy z was od początku będzie mógł się wykazywać pomocą i aktywnością tak abyśmy go zauważyli.

 

Narazie Podam ip: 91.121.156.220:25007

Serwer Wystartował

 

 

(Proszę zamknąć tamten temat ten zostawić w spokoju z góry dzieki )

Opublikowano

Nie polecam.

Wiecej pluginow niz klockow w Minecrafcie co za tym idzie lagi. Powinienem byl napisac to z duzej litery... LAGI! Musialem czekac 5 -10 sekund az moja wiadomosc pojawila sie na czacie. Kto chce zaklada sobie frakcje a na wyjsciu czeka na was zgraja graczy z diamentowym eq ktora zabija wsyztsko co sie rusza. Wszystko zrobione na ODWAL SIE. Nie polecam!

 

Na czacie masa zbednych wiadomosci. Raz dowiadujemy sie ze pliki zostaly zrobione przez outi'ego a raz ze przez StoPro ktos tu nas oszukuje ;(

Opublikowano

ta serw był zrobiony szybko ze wzgledu na domagajcych sie graczy zeby go wlaczyc lagi ogarniete od 4 dni, Rekrutacja na admina OTWARTA potrzezba 2 adminów ogarniających komendy, pliki są by StoPro

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...