Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszamy [Dedyk] [300 Slotów] [Ogar Administracja] [TS3] [WL OFF]


Settori

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

anm_minecraft_header.png

 

informacjeu.png

Zwierzęta:ON

Potwory:OFF

Ip:199.115.231.241:25565

WL:OFF

 

Nasz serwer opiera się na prostocie gry.

 

Na dzień dzisiejszy jest 300 Slotów!!

 

Jest to dobre połączenie FreeBuild'a+Hardcore

 

Wchodząc do gry czekają cie na spawnie przerózne aktrakcje

 

Serwer jest wolny od cheaterów.

 

Posiadamy pluginy bardzo dobrze dobrane na temat FreeBuild'a+Hardcore

 

Wszystkie poprawki / bugi są naprawiane do 24h po wykryciu

 

żeby nie przerywać spokoju graczom.

 

Dlaczego akurat my ?

 

Istniejemy już od Kwietnia 2012 roku

 

U nas nie ma nudnego generatora mapy .

 

Posiadamy unikalny generator tworzący przepiękne krajobrazy,

 

wodospady , jaskinie.

 

team_work.jpg

 

 

Właściciel:MultiPawol

Właściciel:bartekromet

Moderator:Settori

Moderator:Tyci

 

TS3-server.png

 

188.165.154.198:6390

 

 

EVENT!! EuroCraftGra będzie rozgrywana na

 

stadionie na naszym serwerze ;)

Zapisy na ts3!!

 

 

Opublikowano

Serwer kozacki, miła atmosfera, ciekawe eventy, TS 50 slotów. Jednym słowem PR0! Admini banują za przeklinanie, noob'stwo etc.

Opublikowano

Serwer na poczatku Byl Normalny ( przyjemny )

potem admin Settori nie chcial mnie przeniesc na spawn nastepnie kickal i ban za nic .

= dziecko nienasycony byciem adminem minecrafta

Opublikowano

Serwer na poczatku Byl Normalny ( przyjemny )

potem admin Settori nie chcial mnie przeniesc na spawn nastepnie kickal i ban za nic .

= dziecko nienasycony byciem adminem minecrafta

 

Ogar, jak zaczynasz przeklinać, grozić adminom to powodzenia.. nie ma obowiązku Cie przenosić, a Ty trułeś dupę jak nie wiem..

pozdro. Borsuk

Opublikowano

server 0/10

 

Jak mozna miec ban za nic ?

Admini sa dziecmi ponizej 18 lat ;) kosz z takim serverem

 

Ciekawe ? od poczatku kick zaczol dawac za nic pzdr.

 

nie chcial teleportowac

 

Wielka obraza

 

 

 

A co do grozb - to wymien bo nie pamietam ?

 

oprucz ze zglosze to wyzszym adminom :) i to zglosze :} niech dzieciak sie boi

Niedopracowane warpy

 

i wes nie przeklinaj :)

Opublikowano

server 0/10

 

Jak mozna miec ban za nic ?

Admini sa dziecmi ponizej 18 lat ;) kosz z takim serverem

 

Ciekawe ? od poczatku kick zaczol dawac za nic pzdr.

 

nie chcial teleportowac

 

Wielka obraza

 

Niedopracowane warpy

 

i wes nie przeklinaj :)

 

Pisz zwięźlej bo jak na razie, to Ty wyglądasz na 12 latka :P Koniec dyskusji serv Ci się nie podoba? spoko. ale nie musisz spamić..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...