Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

logowanie+robienie tematów(1 temat na 1 forum)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

czy istnieje taki bot reklamujący,który po wpisaniu na niego adresy do reklam i kod,którym ma się posłużyć przy pisaniu tematów?

Chodzi oto,że podam link do forum oraz do odpowiedniego działu gdzie ma robić tematy z reklamą.On wtedy wchodzi loguje się i robi temat wpisując kod reklamowy.

Proszę podawać i płatne i bezpłatne tego typu programy.

Opublikowano

Się da zrobić łatwo, zależy czy chcesz reklamować na jednym specyficznym forum czy na różnych bo na każdym forum będą inne id buttonow od tworzenia tematów

Opublikowano

botownia.pl

cs-diabelek.pl

smak-skilla.eu

aviator.ugu.pl

cs-kill.pl

classic-MPCforum.pl

trafiony.eu

cs-apesanteur.pl

unix-game.xaa.pl

max-cs.pl

cs-hax.com

elite-MPCforum.pl

cs-rabka.eu

frag-game.pl

skr-cs.pl

critical-cs.xaa.pl

cs-fifka.pl

cs-polska.pl

reksio-cs.pl

csone.eu

cs-pochylnia.pl

cs-google.pl

cs-szambo.pl

 

Oto kilka tak jak zaznaczyłem tak dałem:D

Weteran
Opublikowano

Do każdego forum inny kod trzeba pisać.. musiałbyś nieźle zapłacić za takie coś.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

A mógłby ktoś podać przykładowy kod na jakieś forum i co zrobić potem by zrobić na inne forum.(co wpisać i znaleźć)?

Opublikowano

Myslisz ze zmienisz dla kazdej strony tylko url i gotowe?:P

Dla kazdej strony bedzie trzeba wyszukiwac zmienne wg schematu:

1.id/name przycisku tworzenia nowego tematu

2.id/name pola edit dla wpisania tematu

3.id/name pola nazwy tematu

4.id/name przycisku stworzenia

 

No i do tego logowanie do kazdej strony..masa pisania mozolnego :)

Opublikowano

A jeżeli mam zapisane logowanie to chyba już bez tego.

Chciałem po prostu się spytać jak to wygląda(jakiś przykładowy kod) i kilka informacji co potem zmieniać

Opublikowano

Tak się tylko zastanawiam, ponieważ nigdy nie próbowałem pisania czegoś pod przeglądarki, ale czy nie byłby to prosty spis adresów do logowania i napisania nowego wątku w notatniku, jeżeli użylibyśmy tych samych Login/Password na każdym forum?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a wiec ma ktos przykładowy kod ? bo tez bym sie pobawił i moge zrobic kod tylko zeby mi ktos wytłuamczył mniej wiecej co zmienic przy kazdym forum

                                                                                                                      16524693274248111171.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...