Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NonSteam/Steam][Sieć Serwerów]NOWA ERA SERWERÓW MINECRAFT ! ZAPRASZA na nowe pro epickie serwery oraz forum ! Zapraszamy !


KAMIKADZEKKS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Witaj. Właśnie oglądasz nową reklamę pożądnej sieci. Nasza praca z serwerami zaczeła się 13 grudnia 2011r. Sieć zmieniała swój adres, modyfikacje oraz

zyskała coś nowego. Jednak po pewnym czasie stwierdzono, że z tym koniec. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować Nową Ere Serwerów, na której to Wy zaczniecie grać !

Cała Ekipa Cs-Katakumby - a jest nas mało życzy sukcesów w zdobywaniu rankingu na naszym serwerze. Serwerownia przewiduje dużą ilość konkursów (jeżeli będzie dużo osó B)

Na sam początek chcemy was zachęcić serwerami Counter Strike w typie 4FUN oraz Minecraft w typie Gildyjnym wraz z Survivalem. Przewidujemy większą ilość serwerów.

Jednak na to potrzebne są pieniążki. Serwerownia Cs-Katakumby daje wam gwarancję, że do Października 2012r. serwery będą stały na pewno!

To tyle co do takiej małej notki. Teraz zaprezentujemy się bardziej graficznie :)

 

2.png

 

O to nasz pierwszy serwer, który słynie z dobrych pluginów oraz świetnej administracji! Jeżeli będzie dosyć graczy

sloty serwera na pewno zostaną zwiększone.

 

INFORMACJE

  • IP : 94.23.245.111:27101
  • Sloty : 10
  • Typ : 4FUN
  • Lokalizacja : Francja (ale serwer cały polski - spolszczony)
  • Uptime : 24/7
  • FastDL : ON
  • Head Admin : KAMIKADZEKKS
  • Admini : KAMIKADZEKKS, dertex, 71., Farcik,
  • Inne : Wejdź sam! A poznasz nas...

3.png

 

Na Serwerze trwają jeszcze prace. Kończymy budowle. Rozpoczynamy etap techniczny z pluginami. Spodziewamy się, że dopiero serwer

zasłynie w wakacje (początek lipca).

 

INFORMACJE

  • IP : 91.121.156.220:25078
  • Sloty : 12
  • Typ : Survival
  • Lokalizacja : Francja (ale serwer cały polski - spolszczony)
  • Uptime : 24/7
  • Whitelist : OFF (na czas prac serwerowych ON)
  • Potwory, zwierzęta, kres, nether : ON
  • Head Admin : KAMIKADZEKKS
  • Admini : KAMIKADZEKKS, dertex, Matrix, Krall,
  • Inne : Czekajcie na otwarcie serwera!

4.png

 

1. Counter Strike 1.6

  • Niskie pingi!
  • Doświadczoną Administracje!
  • Mnóstwo pluginów (unikaty - niektóre pisanne własnoręcznie)!
  • Wspaniałe nowe mapy!
  • Niezawodną obsługę AMXBANS!
  • Nowy AMXMODMENU dla adminów!
  • Dobrą atmosferę!
  • Zaawodowych graczy (Ci niektórzy, którzy już u nas grali)!
  • Konkursy, zabawy itp. (jeżeli jest dość sporo osó B)!

2. Minecraft

  • Małe lagi!
  • Doświadczoną Administracje!
  • Mnóstwo pluginów (unikaty - niektóre pisanne własnoręcznie)!
  • Piękne budowle, które aż zachęcają do grania!
  • Dobrą atmosferę
  • Konkursy, zabawy itp. (jeżeli jest dość sporo osó B)

 

5.png

 

1. Świetną grafikę!

2. Ogarniętą Administracje!

3. Sklep!

4. Dużo działów, w których aż chce się napisać!

5. Ład i porządek (na "śmieci" są odpowiednie działy typu Kosz lub Archiwum)!

6. Konkursy oraz inne zabawy forumowe!

7. Pomoc od Ekipy na każde zadane pytanie!

 

6.png

 

1. Główni.(w każdym pkt.)

- KAMIKADZEKKS

- dertex

2. Counter Strike.

- 71.

- Farcik

3. Minecraft.

- Matrix

- Krall

 

 

7.png

 

1. Grafików

2. Adminów

3. Moderatorów

4. Sponsorów

5. WWWAAASSSSS !!!!!!

 

8.png

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli komentarz chcesz dać negatywny, prosimy według wzoru poniżej. Po twoim komentarzu na pewno zmienimy to co najbardziej Ci się nie podobało :)

1. Twój nick na naszym serwerze?:
2. Na jakim serwerze grałeś?:
3. Co się nie podoba?:
4. Co byś zmienił?:
5. Inne Informacje:

Opublikowano

JAKIE KU*WA steam

 

Serwer Counter Strike (4FUN) Jest NonSteam ale także Steam... można grać na każdym "koncie". Serwer Minecraft tak samo jest NoPremium/Premium... z każdego konta wejdziesz. Pirackiego jak i Oryginalnego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up

on czai o co chodzi, ale mc nie jest na steam wiec powinno byc NonPremium/Premium...

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...