Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NS/S][Dedyk][SiecSerwerow][BF2+4FUN+Medale][1000 FPS] MineStrike - Zyjemy z pasja do gier! Zapraszamy!


KAMIKADZEKKS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


logo.png

0.png
1.png

1. IP Serwera : 213.189.52.34:27141 polska.gif
2. Ilość slotów : 20
3. Typ serwera : BF2+4FUN+Medale | Steam/NonSteam
4. Ilość FPS'ów : 1000 (czyli ping gracza będzie wynosić maxymalnie 30)
5. FriendlyFire : OFF
6. AllTalk : ON (wszyscy)
7. Konta VIP : ON
8. Ilość Map : 120
9. Dostępność : 24/7
10. FastDownload : ON
9. AMXBans : Tak
10. Forum : Tak
11. Rekrutacja na Admina : Otwarta (minimalny wiek +17)

2.png
1. Profesjonalny serwer na profesjonalnym hostingu,
2. 1000 FPS'ów, dzięki którym ping u gracza na serwerze będzie równy maxmalnie 20,
3. Profesjonalna obsługa banów, na platformiwe AMXBans,
4. Profesjonalne forum na oryginalnej licencji Invision Power Board,
5. Bardzo miła atmosfera panująca na serwerze, świetna i przyjemna gra,
6. Pełnoletnia, zgrana, doświadczona ekipa serwera,
7. Brak dzieci NEO oraz cheatów (usuwamy ich jak tylko widzimy),
8. Mikrofon od lat 16 (dzieci wyciszamy),
9. Możliwość ulepszenia sobie gry. Można kupić odznaki, konto VIP i nie tylko!
10. Wielki wybór działów tematycznych na forum, a także własny dział dla serwera,
11. Zero duplikatów!
12. Inne serwery...
13. Statysfakcja z wykonywanej pracy u adminów oraz satysfakcja gracza z gry na serwerze,
14. Ogarnięty serwer. Gracze z pingiem powyżej 150 zostają karani (pierw upomnienie kick, później ban),
15. Zero błędów/bugów itp,
16. Brak "nudy" na serwerze,
17. Profesjonalnie dobrane pluginy, niektóre unikatowe, stworzone przez ekipę MineStrike (jakich możecie nie spotakać na innych serwerach)
18. Możliwość opcji rezerwacji nicku (na hasło) dla graczy, dla vip oraz adminów (za darmo)
19. Brak jakichkolwiek lagów! - czego najbardziej oczekują gracze!
20. Tego serwera nie da się opisać słowami. Trzeba wejść i po prostu zobaczyć! Zapraszamy!

3.png
1. Doświadczonych, pełnoletnich, ogarniętych, zgranych Administratorów
2. Sponsorów / Grafików / Programistów / Doświadczonych osób pracujących technicznie przy serwerach CS
3. Oczywiście Was! Graczy! Poszukujemy najbardziej! Dzięki Wam serwer może stać się jednym z lepszych!


4.png

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

JAkby byl cod bym zagral tak to lipa ale wpadne i sprawdze

 

P.S Ladne opisane tak kazdy powinien robic prezetnacje

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Dzięki. Co do następnych serwerów, dopiero będą gdy ludzie będą grali. Gdy serwery są puste, nie mam co robić więcej. Mam nadzieje, że to się rozkręci.

Opublikowano

Dostalem bana za nic

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Dostalem bana za nic

 

Na stronie naszej z AMXBANSEM nie ma żadnego bana od tygodnia. Nie możliwe. Mogłeś dostać kicka za kulturę lub coś innego. Jednak bana nie dostałeś. AMXBANS jest pusty.

Opublikowano

Prezka 10/10 ale serwerownia 1/10 kur.,... ludzie jak robicie serwerownie to zróbcie 15+ slotów a nie po 10 ... 10 slotów to ja mam na serwie do mixów,myślisz że ktoś zacznie ci grac na serwie 10 slotów....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Już niedługo otwarcie serwera Minecraft na wersji 1,3,1 !! Prezentacja zostanie wysłana do działu Minecraft (mpcforum)

 

Co do sieci, będzie zmieniona nazwa, stwierdziliśmy, że nazwa musi pasować pod nasze serwery cs jak i minecraft.

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dodaj monitoring serwera z GameTracker.

 

Z tego co było w regulaminie to nie można umieszczać linków do for itp.

W moim GameTracker jest nazwa serwera (czyli tak naprawdę forum), jeżeli dasz zgodę, mogę dodać.

 

Co do sieci MineStrike

 

W ciągu ostatniego tygodnia doszło bardzo a to bardzo dużo zmian. Nowe forum, straciliśmy jeden serwer oraz graczy.

Został Nam pusty serwer Counter Strike. Chciałbym go bardzo rozkręcić, wszyscy chętni mogą napisać do mnie na PW.

Poszukuje także Administratorów wiek +16 max +25 Podania składamy na forum.

Opublikowano

Polecam serwa praktycznie zero hackerów ...

 

Dziękuje za opinię.

Serwer został jednak przywrócony do BF2+4FUN+Medale (dodano wiele ciekawych rzeczy - czekają one na Was! Zapraszamy!)

 

Powiększyliśmy sloty do 15 (startowych 14 - 1 dla VIP)

Opublikowano

Witam! Już niedługo otwarcie serwera Minecraft! Więcej informacji znajdziecie na forum. Filmik z gry będzie także umieszczony na YouTube!

Zaprosiliśmy jednego gracza, który jest Moderatorem na MPCForum w dziale Minecraft, jego opinia na temat wejścia była :

"Co jak co, ale serwer będzie zajeb***, jedyne nad czym musisz się martwić to o to aby go ogarnąć."

 

Już niebawem wielkie otwarcie Minecraft'a

 

Co do serwera CS

Zmieniono ekipe serwera, pluginy oraz wgrano nowe mapy (łącznie jest ich ponad 100).

Poprawiono także obsługę AMXBANS

 

Co do forum

Zmieniono wygląd (cały szablon)

 

Ogólnie wszystko dodatkowo zostało zabezpieczone. Każdy serwer, forum ma oddzielna baze MySQL.

 

Moderatora proszę o zmianę tematu na :

[s/NS][24/7][bF2+4FUN+Medale][siećSerwerów] MineStrike - Żyjemy z pasją do gier! Zapraszamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...