Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Która wersja Koko Koko Euro Spoko lepsza?


Virqoal

Która wersja lepsza?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wersja lepsza?

    • Jarzebiny < stare baby >
      6
    • Nie kryty krytyk. < metalowa >
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 lepszy , z 2 prawie nic nie rozumiem co ten gościu nawija ;x

 

PS Zamiast tych Starszych pań powinny być jakieś 18 + ^^

/zakaz handlu

Opublikowano

oby 2 żałosne może jak by śpiewały koko koko euro spoko laski po 18-20 lat xD było by git a takich starych bab nie chce mi się słuchać ;d

Słowa te nigdy nie zginą choć sam prawie raz umarłem

Choć bym miał się sam ukrywać, moje słowa w net wypłyną

Będą walczyć gdy w ukryciu zajmę się swoją rodziną

Opublikowano

Pierwsza wersja dużo lepsza. Może dlatego, że nie lubię muzyki metalowej ? Ba nawet nie zaliczam tego do muzyki. (no-offence)

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Jarzębina bo metalu nie lubię .

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Ludzie! Kurwa zapamietajcie prosze :/

 

Jest wiele gatunkow metalu!

Od darcia mordy i bezsensownego napierdalania po zajebiste solowki i wzruszajace wokale.

Poczytajcie troche o metalu/rocku chociazby na wikipedii zanim napiszecie "metal to nie muzyka"

Rownie dobrze ja i wielu innych ludzi sluchajacych metalu/rocka/jazzu zaczac bluzgac na techno... napewno nie tylko ja mam od groma powodow do bluzgow ;)

 

...wracajac do tematu: (moje zdanie)

Obie beznadziejne, Jarzebina to wiesniaczki spiewajace jakis syf ktory nie jest ani naszym dziedzictwem anim chwiytliwa piosenka...

Niekrytego tez slabe bo nie slucham ani death ani trash metalu wiec to jest dla mnie jedynie darcie mordy. :)

Opublikowano

Nie trawie metalu

 

Zdecydowanie 1 wersja zabawna ;)

Może ta Jarzębina jest "Pojebana" ale wole tą "Jarzębinę" niż ten Metal !

Jarzębina bo metalu nie lubię .

Dzięki takim ludziom Mamy Taki zajebisty SONG ! WIOCHA NA MAXA ... Już lepszy Liber ale cóż jak jest nawet jeden dzwiek gitar to odrazu metal nie ..?

PS. Nie kryty zrobił to m.i.n dla Beki więc sie nie dziwcie że słabe.

Opublikowano

Druga lepsza , bo nie śpiewa jakieś dziecko tylko niekryty z ulepszonym głosem , i przy tej piosence aż chce się grać ;]

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...