Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak zrobić maszynę dającą pieniądze za czas gry?


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to bardzo proste!!Maszyna ta jest zawarta w pluginie timismoney który możemy pobrać ze

strony

producenta.Link niżej

 

http://dev.bukkit.org/server-mods/timeismoney/

Maszyna ta umożliwia graczowi zarabianie za czas gry np za 1 minute dostaje się 1$ albo 10$?(Zależy od ustawionego permissions)

Aby zrobić maszynę potrzebujemy:

4Blogi żelaza

tabliczkę

2 guziki

i dwie kamienne płytki naciskowe całość powinna wyglądać tak:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/834/beztytuuguc.png/

 

Film :

 

http://www.youtube.com/watch?v=yyA2ZNkYeV0&feature=youtu.be

Krótka instrukcja jak wgrać maszynę:

Skoro to jest plugin to po prostu wklejamy go do folderu np. [nasze pliki]\plugins

 

Włączamy serwer i gdy się wszystko załaduje robimy reset serwera i to by było na tyle.

Licze na pozytywy

;)

Za co ostrzeżenia drogi adminie??.

Opublikowano

Plagiat ...

http://www.mpcforum.pl/topic/627256-dlplugin-timeismoney-pienidze-za-pobyt-na-serwerze/page__p__4508404#entry4508404

b986f02e76.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

HAHAHH jaki plagiat mój tut jest owiele lepszy ale przypadkiem podwójnie go napisałem a tu masz ten 2

:http://www.mpcforum.pl/topic/646230-tut-jak-zrobic-maszyne-dajaca-pieniadze-za-czas-gry/

wiem tylko prawie 1000 wyświetleń i prawie 40 komentów

Za co ostrzeżenia drogi adminie??.

Opublikowano

Przydałoby się zrobić obrazki zamiast linków i wgrać filmik na mpc ;p

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Nie wiem czemu temat nie został zamknięty :P To jest przypadkowy dubel klik

Za co ostrzeżenia drogi adminie??.

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...