Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Hydrophopia Prophecy - Solo Play 2# "Powódź, terroryści ..."


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Hydrophopia Prophecy - Solo Play 2# "Powódź, terroryści ..."Kategoria: Freestyle użytkownikówData dodania: 07 czerwiec 2012 - 16:37Autor: OffllineGamerZKrótki opis: Gram sobie w Hydrophopia Prophecy. Życzę miłego oglądania. Michał "Szrama" Hydrophobia to wyprodukowana przez firmę Blade Interactive przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz kieruje poczynaniami Kate WilsoGram sobie w Hydrophopia Prophecy. Życzę miłego oglądania.

 

Michał "Szrama"

 

Hydrophobia to wyprodukowana przez firmę Blade Interactive przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz kieruje poczynaniami Kate Wilson, która na pokładzie statku Queen of the World musi stawić czoła niebezpiecznej grupie terrorystycznej oraz swojemu największemu lękowi - wodzie. Rozgrywka wzbogacona została o zagadki logiczne.Pokaż film

matys.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...