Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W 10 Lat Odkryjemy Planetę, Która Zniszczy Ziemię


Moso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W 10 lat odkryjemy planetę, która zniszczy Ziemię

post-82305-1254166531.jpg

Mówi się o niej od bardzo dawna. Już starożytni Sumerowie nazywali ją Planetą Zderzenia, bo miała zniszczyć Ziemię. Mowa o Planecie X, która, według astronomów, krąży wokół Słońca, gdzieś za Neptunem i Plutonem. Wierzą w to japońscy naukowcy, którzy pokazali komputerowy model tajemniczego ciała niebieskiego. "Odkryjemy Planetę X w ciągu najbliższych dziesięciu lat" - zapewniają Japończycy.

 

"Tak, jak Ziemia, tak i Planeta X krąży wokół Słońca. Zajmuje jej to jednak około tysiąca lat" - przekonują japońscy astronomowie z Uniwersytetu w Kobe. Twierdzą, że Nibru - jak ją nazywają - może być nawet kilka razy większa od Ziemi. To bardzo zimna planeta, a jej powierzchnia pokryta ma być lodem, amoniakiem i metanem.

 

"Prawdopodobieństwo, że gdzieś na krańcach Układu Słonecznego istnieje planeta, jest bardzo duże" - mówią Japończycy. "To tylko kwestia czasu, kiedy ją znajdziemy" - dodają.

 

O Planecie X mówili już starożytni Sumerowie kilka tysięcy lat temu. Oni nazywali ją Nibru - Planetą Zderzenia. Wierzyli bowiem, że Nibru uderzy w Ziemię, co będzie równoznaczne z końcem naszej cywilizacji.

 

Bardzo interesująco by się stało gdyby jednak dowiedziono, że ta planeta istnieje, jeśli to się potwierdzi to być może teorie o tym co się na niej znajduje też będą miały jakieś pokrycie w rzeczywistości...

 

 

 

 

 

Opublikowano

Sorka prosze usuncie ten teamt cos z kompem nie wiem czemu wstawil 2 tematy ;///

/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...