Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ludzie Jesteście żałośni :)


0zi

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Ludzie opamiętajcie się. Jak wam (czyt. nooby) nie zależy na przyszłosci tej gry to po prostu w nią nie grajcie.

Chcecie grać na hackach proszę bardzo ale nie metinie PL idzcie sobie na longju czy jakis inny priv i grajcie do woli gdzie nikomu to nie przeszkadza.

Ile ludzi z topki odeszło przez takich jak wy ?

Metin nie jest trudną grą...

Pomyślcie ile więcej satysfakcji będziesz miał gdy wbijesz 50,60,70 lvl bez używania hacków ?

O ile bardziej gra będzię przyjemniejsza gdy pograsz jak normalny człowiek dla zabawy a nie dla lvl, eq itd.

Przemyślcie to !!!

sygna.jpg
Opublikowano

jak ci sie nie podoba to forum to poprostu wypierdalaj! i idz sie powies bo inni graja na hackach a ty nie

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Nowicjusz
Opublikowano

Nie chodzi mi o hacki

po prostu piszę w imieniu topki

Wielu naszych przyjaciół skończyło grać ?

Jak myślisz dlaczego ? przez takie nooby jak wy ( co chwila teksty typu: podexpisz, pożyczysz 1k itp.)

 

sygna.jpg
Admin Cienia
Opublikowano
Nie chodzi mi o hacki

po prostu piszę w imieniu topki

Wielu naszych przyjaciół skończyło grać ?

Jak myślisz dlaczego ? przez takie nooby jak wy ( co chwila teksty typu: podexpisz, pożyczysz 1k itp.)

I co z tym zrobisz, takie neokidy są ale odrazu nie wyjeżdżaj że oni wszyscy ok? Co nas obchodzą jacyś twoi przyjaciele, nie chcą grać to niech usuną grę i zapomną o sprawie.. co za problem.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...