Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Premium] AzjaCraft [Czysty Survival] [PvP] [No-WL] [0 Laga]


Pjo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

23sbr5g.png

 

 

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 188.165.240.228:8200

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 45

de2zjo.gifWhite-List: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425578-U363900.png

Admin:

 

- Pjo_PL

1337425590-U363900.png

Serwer otworzony dnia 07.06.2012. Wszystko było przygotowywane z pasją i zaangażowaniem. Jest dopracowany w każdym szczególiku. Rozgrywka jest bardzo przyjemna. Nie ma cuboidów czy innego LWC, jak na większości serwerów "survival" jest. Niszczenie i kradzież są dozwolone. Taki powrót do starego typu gry. Ale już żeby was nie zanudzać - wbijajcie i grajcie. Cieszcie się tą przyjemnością :)

Opublikowano

Nie polecam:

- pierwszy resp na dachu

- jest informacja o /kit start do którego nie ma uprawnień

- zlagowany nether

- jedna osoba w administracji

- możliwość klonowania itemów

 

Plusy:

- ładny i dobrze opisany spawn

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Resp na dachu - niestety. Jest opcja dokladnego respa z bugami klonowania, badz taki i bez klonowania.

Kit start jest

Nether jest WSZEDZIE zlagowany. Bug minecrafta

- Coz, lecz ogarnia

- Nie mozna. Bugi AuthMe zablokowane, lwc nie ma

Opublikowano

Serwer przypadł mi do gustu. Moim zdaniem warto na nim zagrać, jest to czysty Survival. Nie ma żadnych pluginów typu 'Factions' czy 'McMMO'. Panuje tutaj miła atmosfera, a Administracja robi wszystko dla swoich graczy.

 

Pozdrawiam, Irving

Opublikowano

Super server, polecam ponieważ jest jeden administrator, a ogarnia wszystko i 100% server survival.Dawno takiego durvivalu nie widziałem.Polecam :D

Opublikowano

Witam mam zamiar zagarć na Waszym serwie;d będę szukał kompanów do budowania, mam kanał na ts.

 

jeśli ktoś jest chętny do budowania na serwerze razem ze mną niech pisze mi na pv lub w tym temacie, albo na grze jeżeli mnie tylko spotkacie;D

 

PS. Na serwerze rastacraft kiedy byl jeszcze nonpremium moja budowla była wizytówką serwera;) wiec mogłbym jakos pomóc serwerowi, jezeli by tylko trzeba było pomóc mapę przerobic itp;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...