Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zwiastun] The Rivendell - Twój serwer RPG [Sklepy NPC] [Klient] [Modyfikacje] [Questy] [Wojny królestw] [NO-PREMIUM] [NO-WL]


Uniq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Rivendell

 

 

Witaj, drogi graczu. Opowiem Ci nieco o serwerze The Rivendell...

 

 

Czym jest Rivendell?

 

 

Jest to nasz serwer RPG, stworzony od graczy, dla graczy. Jeżeli jesteś graczem, który nie chce dostawać diamentowych bloków oraz rangi administrator na start, to myślę, że powinieneś przeczytać dalej...

 

 

O co tu chodzi?

 

 

Główną rolę odgrywają tutaj królestwa Eldoras i Morvenia. Powstały one w ten sposób, iż dwaj bracia kłócili się, kto ma przejąć tron po ojcu. Niestety nie doszli do porozumienia, i zaczęli ze sobą walczyć. W końcu jeden z nich wygrał, a drugi założył za górami własne królestwo. Królestwa dzieli most, którego strzegą strażnicy. Królestwa zaciekle walczą ze sobą do dziś.

 

 

Rozumiem, że są tu jakieś stopnie, rangi, tak? Może coś napiszesz na ten temat?

 

 

Tak. Grę rozpoczynamy jako chłop, który może tworzyć drewniane narzędzia, których może używać wraz z skórzaną zbroją.

 

 

Po wykonaniu zadań strażnika wpuszcza Cię on do miasta, po czym zostajesz mieszczaninem, który może używać kamiennych narzędzi, skórzanych części zbroi, oraz posiada funkcje chłopa.

 

 

Gdy wykonamy już kilka zadań, otrzymujemy miano rycerza. Może on tworzyć żelazne narzędzia, oraz może używać żelaznej zbroi i owych narzędzi.

 

 

Następnie miano lorda zyskujemy po wykonaniu już większej ilości zadań. Ma on możliwości rycerza, lecz może również używać złotej zbroi.

 

 

Ostatnim stopniem jest ranga król, który może używać złotych narzędzi, oraz zbroi.

 

 

 

UWAGA:

 

Z rangami jest kwestia sporna, i na pewno zostaną zmienione, więc proszę się nie sugerować opisem powyżej. Po prostu będą rangi, a każdą wyższą będzie trudno osiągnąć

:)

 

 

 

 

Czy mogę jakoś wspomóc serwer?

 

Tak. W ramach podziękowania otrzymasz od nas rangę "Szlachetny" , dzięki której otrzymujesz złote narzędzia, dostęp do nowych questów, możliwość zakupu domu/działki na mapie głównej (Możliwa zmiana), i kilka innych funkcji...

 

 

 

 

Co znajdę na serwerze?

 

Na serwerze będą znajdować się modyfikacje, które znacznie umilą rozgrywkę. Będą także różne eventy związane z wojną królestw, takie jak "Przejmij zamek", czy nawet zwykła wojna pomiędzy królestwami (TDM). Znajdziesz też sklepy NPC, które będą mieli też inne funkcje. Questy, które także umilą rozgrywkę, oraz dzięki nim będzie więcej celów. Mamy też własny klient gry, którego będziemy starali się ulepszać. Texture pack "John Smith" będzie automatycznie pobierany przez klient, gdyż praktycznie wszystkie budowle, klimat pasują idealnie do tego właśnie texture packa. Mamy zamiar wprowadzić też zmianę skinów.

 

 

 

Serwer nie wymaga konta premium!

 

 

 

Kilka screenów + Tekst:

 

prezr.jpg

 

 

 

Link do forum jest w opisie serwera w grze minecraft.

 

 

IP serwera:

 

188.165.248.212:25063

 

Serwer ma 10 slotów, gdyż teraz serwer jest w trakcie budowy, i nie potrzebujemy na chwilę obecną więcej. Po otwarciu serwera sloty zostaną zwiększony/host zostanie zmieniony.

 

 

Będą także zapisy do beta-testów, więc zapraszamy na forum.

 

 

Kontakt GG:

 

10447372 - SobotaESSA

 

10103011 - ViruS

 

PS. Link do forum to nazwa serwera bez the z dopiskiem xaa.pl, jednak kupujemy nowy hosting i zmieniamy domenę. Wykupimy też lepszy silnik.

 

Zapraszam do zostawiania komentarzy! ;)

I przepraszam za te kolorki...

 

 

 

ZMIANY

 

Będą tutaj zapisane zmiany począwszy od otwarcia tematu:

 

 

 

07.06.2012 - Serwer wystartuje przed wakacjami lub w wakacje.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Server zapowiada sie ciekawie,ale od razu was ostrzegam [do administracji tego servera] nie robcie sklepow npc,gdyz bardzo latwo je zbugowac nawet na najnoweszej wersji citizens[chyba ze macie inny plugin] i mozna wyjmowac itemy i wkladac dowolne na ich miejsce.

Opublikowano

Server zapowiada sie ciekawie,ale od razu was ostrzegam [do administracji tego servera] nie robcie sklepow npc,gdyz bardzo latwo je zbugowac nawet na najnoweszej wersji citizens[chyba ze macie inny plugin] i mozna wyjmowac itemy i wkladac dowolne na ich miejsce.

 

Wiemy o tym. Naprawiliśmy to ;)

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Mam nadzieje, że serwer będzie jak najbardziej dopracowany, bardzo lubię tego typu serwery i na na pewno większość osób z forum także.

Kiedyś grałem na jednym z twoich serwerów i był wspaniały, mam nadzieję, że ten będzie także tak dobry jak tamten.

 

Pozdrawiam Achtung

xxxxxxx

Opublikowano

A wg. to można już wejść ?

 

"Zwiastun" nic Ci nie mówi? Wejdź na forum, można się tam więcej dowiedzieć.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wiem, że wszyscy myślą, że serwera nie ma, ale ciągle pracujemy, i serwer wyjdzie na pewno. Już mamy jakieś 80-90%

 

://Edit

Nekaku. Ty jesteś w teamie podróbki naszego serwera?

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Niestety tak się dowiedziałem...

Oczekujemy przeprosin od "właściciela". Nie wiem jak można w ogóle zrobić coś takiego!

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Ja też Szukacie może dodatkowej osoby do TEAM?

 

Nie. Jest nas około 4-6. Ciągle nie mogę uwierzyć, jak ten człowiek mógł to zrobić. Wszystkich nas to zabolało, szczególnie mnie...

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Rozumiem cię. Byłem taki szczęśliwy że znalazłem fajny serwer i mam H@ a tu bęc i nie ma..

Mam nadzieję, że "właściciel" zostanie jak najszybciej zbanowany

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Właściciel okłamał cały team i chcemy mu powiedzieć co mamy do powiedzenia... No ale powiem szczerze że jak na 1 miech to mieliśmy już gotowy serwer. Razem ze sponsorem i ts3

wlasciciel.png

Opublikowano

Właściciel okłamał cały team i chcemy mu powiedzieć co mamy do powiedzenia... No ale powiem szczerze że jak na 1 miech to mieliśmy już gotowy serwer. Razem ze sponsorem i ts3

 

Nie zmienia to faktu, że wszystko skopiował.

 

Czyli server powstanie?

 

Powstanie. I będzie to coś o wiele lepszego, niż serwer zrobiony w 1 miesiąc.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Nie zmienia to faktu, że wszystko skopiował.

 

 

 

Powstanie. I będzie to coś o wiele lepszego, niż serwer zrobiony w 1 miesiąc.

 

Okazuje się że to zrobił technik :(

wlasciciel.png

Opublikowano

Okazuje się że to zrobił technik :(

 

Okazuje się, ze to zrobił właściciel.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...