Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wywiad z Lord Paulistinhem - 24 Maj 2012


c0u

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

Fartem udało mi się udzielić wywiadu już nie dostępnemu w świecie tibii Lordowi Paulistinie~!

Wywiad przetłumaczyłem

 

c0u - Witaj Lordzie, czy zechcesz udzielić wywiadu dla Polskiej strony MPC?

Lord - No dobrze...:)

c0u - Okej, zacznijmy wywiad. Zadam ci kilka pytań powiązanych ze światem Tibii.

 

 

Czy masz zamiar rozpocząć od nowa swoją przygodę z Tibią?

 

Lord - Tak, to jest dobry okres na założenie nowego konta. Minęło już dużo czasu po utracie konta, a Tibia dalej mnie pociąga

c0u - A na jakim świecie rozpoczniesz swoją przygodę?

Lord - Refugia

c0u - Czy masz zamiar wyjść ze świata Rook?

Lord - I to jest bardzo dobre pytanie! Mam zamiar zrobić postać Rookstayer

c0u - Pod jakim nickiem będzie można cię spotkać?

Lord - Znudził mi się już nick Lord'Paulistinha, z pewnością zagram pod nickiem Paul Verius

c0u - Czy masz zamiar zagrać kiedyś na Ots? Tzn.: Open Tibia Server. Często gdy gram w Tibię, to spotykam nicki Lord'Paulistinha

Lord - Jeśli chodzi o OTS, to nie. Czasami zagram na swoich krajowych OTS'ach, ale te nicki Lord'Paulistinha to podszywki

c0u - Jaki jest twój cel związany z Rookstayerem?

Lord - Awans do 100 poziomu doświadczenia i uzbieranie 100cc

c0u - A czy masz zamiar zagrać na świecie Main?

Lord - Narazie? Nie

c0u - OK, dziękuję za wywiad czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Lord - Nie, to wszystko z mojej strony

 

 

 

 

 

I to by było na tyle! Ku mojemu zdziwieniu Lord, a może już nie Lord a Paul Verius założył swoją postać nie dawno! Wieć chyba możecie go spotkać

Rekrut
Opublikowano

Jeszcze przed skasowaniem jego konta, kontaktowaliśmy się ciągle. Zadzwoniłem do niego i tyle!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...