Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VTuT]Jak szybko ubijać alienki w DarkOrbit remix (Nawet pchełką)


Gryzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejoł!!!

przedstawiam wam mojego videoTuTa (Poradnika do DarkOrbit remix)

Gram na wersji 2.3.2 i działa mi cały czas.

Nie wiem czy to BUG czy to jest zamierzone w grze.

Liczę na lajk pod filmem jak i na forum i o zdjęcie pkt. warna. ^_^

Liczę że się wam przyda.

Opublikowano

to nie jest bug to jest wykorzystywanie właściwości Darkrobit ^_^

oczywiście :

LIKE

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

@up tak też można ale zauważ że nie każdy umie tego używać.Mam kolegów co mają po 14-15lat i nie potrafią.

Opublikowano

@up 14 lat i nie umią tego używać ?;F heh

 

Dobra do tematu;p

 

Fajny bug ;d

 

Jak mi się bedzie chciało to za jakiś czas zrobie tut jak używać do tej gry Cheat'a engine;)

pokaże jak zrobić:

 

- Więcej HP

- Więcej osłon

- I żeby za zabicia simona mieć dużo kasy ile chcecie;)

 

 

Ale to za jakiś czas ;d

WojakPL


Opublikowano

@up 14 lat i nie umią tego używać ?;F heh

 

Dobra do tematu;p

 

Fajny bug ;d

 

Jak mi się bedzie chciało to za jakiś czas zrobie tut jak używać do tej gry Cheat'a engine;)

pokaże jak zrobić:

 

- Więcej HP

- Więcej osłon

- I żeby za zabicia simona mieć dużo kasy ile chcecie;)

 

 

Ale to za jakiś czas ;d

@up 14 lat i nie umią tego używać ?;F heh

 

Dobra do tematu;p

 

Fajny bug ;d

 

Jak mi się bedzie chciało to za jakiś czas zrobie tut jak używać do tej gry Cheat'a engine;)

pokaże jak zrobić:

 

- Więcej HP

- Więcej osłon

- I żeby za zabicia simona mieć dużo kasy ile chcecie;)

 

 

Ale to za jakiś czas ;d

 

 

dlaczego bo nie umiesz teraz tego zrobić ?

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

@up umiem , ale nie chce mi się tuta robić ...

 

 

Cheat Engine nie jest trudny w obsłudze-.-

W ORBITLEGACY umiem używać speedhacka ;D z Cheat'a engine ... i hacka , że za 1 hitem killam bossa będąc na bazie a boss na X

 

@offtop masz jakiś problem ?

WojakPL


Opublikowano

@up właśnie 14lat u nie umieją :D zresztą mi by się też nie chciało pisać takiego TuT'a bo przecież żeby to mniejsi zrozumieli trzeba opisać w najdrobniejszych szczegółach.

Opublikowano

wystarczy cheat engine 6.1 wybierasz proces darkorbit remix >>potem wybierasz value type i wybierasz double i teraz najlepsze patrzysz ile ma phełka hp i wpisujesz w value scan i zaznaczasz wszystko po lewej i przeciągasz na dół zaznaczasz 1 plik potem ctrl+A klikasz enter i zmieniasz wartość na maksimum chyba 999.999.999.99 bo potem go wywala . taki kruciutki tutorialek licze na like ^^

ACTA?-NIE!!!

Opublikowano

wystarczy cheat engine 6.1 wybierasz proces darkorbit remix >>potem wybierasz value type i wybierasz double i teraz najlepsze patrzysz ile ma phełka hp i wpisujesz w value scan i zaznaczasz wszystko po lewej i przeciągasz na dół zaznaczasz 1 plik potem ctrl+A klikasz enter i zmieniasz wartość na maksimum chyba 999.999.999.99 bo potem go wywala . taki kruciutki tutorialek licze na like ^^

To działa tylko wizualnie, że masz więcej HP czy faktycznie dostajesz HP na mapie??

Tyle jesteś wart ile od siebie możesz dać!

"Like it" mile widziane ^^

Opublikowano

tak bo zrobiłem sobie tak z nostromkiem lece na pvp 4-1---4-3 i krąży wokół mnie 10 goli i niepotrafią mnie dobić i tak ubijam 1 za 2 szybko sie to nudzi ^^

ACTA?-NIE!!!

Opublikowano

Nacie racje taka gra z 1mln HP się nudzi bo co to za zabawa jak i tak znasz wynik bitwy z gościami choćby ich było 100.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odkopuję temat xD.Bug dalej mi działa i oby działał w nowej wersji bo twórce już zapowiadał nadejście 2.4 nie wiem jak wy ale ja czekam.

Wynajdę cuś jeszcze jak mi się uda :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...