Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kim grać,w co inwestować ?


C4zZu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde mam bardzo wielki dylemat jaką postacią grać i w jaką postać inwestować.Ja lubię robić rozpierdol,pasuje gunner ale dla mnie to chyba zbyt prosta postać,idziesz i rozpierdalasz.Commando,dosyć ciężka postać żeby ogarnąć dobre staty,ale lubię dość tą postać bo trzeba potrafić grać,trzeba mieć tą taktykę.Soldierem grałem najdłużej bo to taka "neutralna" postać,też robi dosyć mocny rozpierdol.Nie wiem w co się w czuć.Chciałbym zrobić dobry rozpierdol,kończyć z dobrymi statami,ale również mieć z tego satysfakcję i zabawę.Naprawdę trudny dylemacik,a chciałbym już zainwestować troszkę w jakąś postać,ale jaką ? Co radzicie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kurde mam bardzo wielki dylemat jaką postacią grać i w jaką postać inwestować.Ja lubię robić rozpierdol,pasuje gunner ale dla mnie to chyba zbyt prosta postać,idziesz i rozpierdalasz.Commando,dosyć ciężka postać żeby ogarnąć dobre staty,ale lubię dość tą postać bo trzeba potrafić grać,trzeba mieć tą taktykę.Soldierem grałem najdłużej bo to taka "neutralna" postać,też robi dosyć mocny rozpierdol.Nie wiem w co się w czuć.Chciałbym zrobić dobry rozpierdol,kończyć z dobrymi statami,ale również mieć z tego satysfakcję i zabawę.Naprawdę trudny dylemacik,a chciałbym już zainwestować troszkę w jakąś postać,ale jaką ? Co radzicie ?

Ogarnij słowa

 

 

Zależy jaka postać ci najbardziej pasuje , moim zdaniem ładuj w soldżera bo on jest jak to ty mówisz "neutralny" ...

:)

9kbhwh.jpg

Opublikowano

OMG.Twój drugi taki <dla mnie bezsensowny> temat.Graj na każdej postaci po trochę, w każda włóż mniej więcej po równo fundsów.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Ile real kasy masz na zainwestowanie w tą grę tu nie ma nic za darmo :)

Jak masz 50 zł to gunner.

Jak nic to commando fajna zabawa ze snipą i nożem.

logo1.png
Opublikowano

Ile real kasy masz na zainwestowanie w tą grę tu nie ma nic za darmo :)

Jak masz 50 zł to gunner.

Jak nic to commando fajna zabawa ze snipą i nożem.

Bzdury.Na gunnera najmniej <dla mnie> się wydaje bo uber/super to PRAWIE to samo co zwykłe.

Na commando trzeba trochę wydać kaski, bo podstawowy nóż jest słaby a snajperka (ta podstawowa) to gówno wielkie.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Graj soldierem i comando bo nawet jak nastawisz się na to aby grać jedną postacią to zobaczysz ,że po pewnym czasie będziesz potrzebował "odświeżenia", innego sposbu gry... Dlatego proponuje wybrać dwie klasy a nie jedną ;)

Opublikowano

Polecam ci Soldiera , w porównaniu do Gunnera może zadawać obrażenia na daleki dystans , płonące pociski , granat kupiony , Super Maszyna do pisania Tomka , jakiś Shotgun i grasz . Oczywiście Soldek oszczędza na toniki ponieważ ma apteczke to jest wielki plus tej postaci , bez apteczki nie była by tak częstym wyborem graczy .

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...