Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy chcecie nie lagujace DOBRE pliki serwerowe


leonek2000

Czy chcecie pliki serwerowe nie lagujące na R3.0?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiedz:


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy chcecie dobre nie lagujace pliki serweorwe? Znam sie na bukkit i mogę zrobić nie lagujące pliki serwerowe bez zbędnych pluginów na serwery: FreeBuild, Hardcore, Survival. Pliki będa za darmo i WSZYSTKO będzie spolszczone, whitelist, joined the game itd.

Osiągnięcia:

 

achievement.gif

 

Opublikowano

Moze byc kazdy typ serwera. Pliki beda dostepne juz dzisiaj. Edit: Dzisiaj zdaze tylko z plikami RPG, survival beda jutro.

Osiągnięcia:

 

achievement.gif

 

Opublikowano

temat niepotrzebny.

Pierw je zrób wiadomo kązdy chciałby takie pliki.

Ale zrób takie co takich mało w necie, jakieś inne podtawowe pluginy, itp.

Bo niektórzy sami przerabiają innych paczki, bo im nie pasują....

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

Dzięki :) Narazie szukam jakiegoś pluginu podobnego do iConomy. Pliki są konfigurowane w tej chwili, zużywają jedynie 170MB! Czyli 2 razy mniej niż inne!

Osiągnięcia:

 

achievement.gif

 

Opublikowano

Z mapką?

Bo moje zużywają 6,41 mb, bez mapy.

Dodam do tego bukkita, to jest 6,41 mb + ~11 mb

 

To i tak ~13 razy mniej niż twoje ...

Opublikowano

Jest ich trochę, ale zastąpiłem niektóre mniej zużywającymi RAM: 14 jest. Dzisiaj jeszcze nie zdaze, musze permissions zrobic, ale jutro powinny byc.

Osiągnięcia:

 

achievement.gif

 

Opublikowano

Ja Ci polecam osobiście zamiast iConomy taki plugin co się wpisuje /econ lecz niestety nazwy pluginu nie pamiętam ;/ Dam edita jak przypomnę/znajdę. A pomysł fajny, chętnie bym sobie zagrał na takim.

Take it easy my friend

Opublikowano

Essentials wydaje mi się nieunikniony nawet w takich paczkach.

Pamiętaj, że ten plugin też można fajnie zmodyfikować, tak żeby była ekonomia.

Opublikowano

Ja Ci polecam osobiście zamiast iConomy taki plugin co się wpisuje /econ lecz niestety nazwy pluginu nie pamiętam ;/ Dam edita jak przypomnę/znajdę. A pomysł fajny, chętnie bym sobie zagrał na takim.

 

BOSEconomy

Opublikowano

FreeBuild to mogę ci przerobić pliki maciekmm lub maczka z 1.7.3 na 1.2.5 tylko napisz na PW jak chcesz, nie będą lagować :) I będa po polsku. Edit: Już je robie.

Osiągnięcia:

 

achievement.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...