Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sprzedam] Automatyczny Sklepik Counter Strike by XvaK


TeeZik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Z dniem dzisiejszym chciałbym zaprezentować swoją ofertę dotyczącą kupna automatycznego sklepu Counter-Strike, który został stworzony przez XvaKa.

Mam zgodę od twórcy sklepu na jego rozpowszechnianie.

 

Cenę sklepu wyznaczam na 80 zł przelew bądź 130 zł SMS ( 4x30zł + 1x10zł ).

 

A teraz możliwości :

 

Działanie sklepu

Skrypt może działać w trybie :
- Operacje na pliku users.ini - przy zakupie dodawane są wpisy do tego pliku. Do obsługi tej metody wymagane jest podanie danych do FTP serwera.
Oczywiście skrypt obsługuje wiele wyjątków, m. in. przedłużanie usług przed wygaśnięciem (automatycznie wykrywa i przedłuża), łączenie różnych usług (np. zakup vipa i slota), łączenie multi-wpisów (np. gdy admin serwera kupuje VIPa to sklep dodaje mu nowe flagi zamiast kolejnego wpisu) i wiele innych. Wysoka poprawność działania skryptu gwarantowana bo sam używam sklepu w swojej sieci.

 

 

Obsługiwane płatności :

Oficjalnie obsługiwane są płatności SMS z serwisów:
- Cashbill.pl
- Dotpay.pl
- ProfitSMS.pl

Eksperymentalnie została dodana obsługa doładowania portfela w:
- Pukawka.pl (wymagane podanie loginu i hasła do konta)
- Zabijaka.pl (za pomocą klucza API)
- GameSol.pl (wymagane podanie loginu i hasła do konta)

Aktualnie nie ma automatycznej obsługi przelewów online. Wpłaty na konto muszą być dodawane ręcznie przez administratora np. przez panel. 

 

Obsługiwane usługi :

- Sprzedaż slotów,
- Sprzedaż vipów,
- Sprzedaż adminów (na życzenie),
- Sprzedaż rezerwacji (na życzenie),
- Sprzedaż EXP'a dla Diablo Mod'a oraz WAR3FT,
- Inne (bez problemu można dodać samemu).

 

Panel Admina :

- [url=http://rzeznia.eu/tmp/shop/img/listauslug.png]Lista aktywnych usług[/url] - wyświetla wszystkie zakupione usługi przez sklep.
- [url=http://rzeznia.eu/tmp/shop/img/listaform.png]Formularze zakupu[/url] - lista forumarzy wypełnienych przez użytkowników.
- [url=http://rzeznia.eu/tmp/shop/img/ftp.png]Zarządzanie serwerami[/url] - służy do dodawania serwerów, wybierania sprzedawanych usług, sprawdzania poprawności danych do FTP.
- [url=http://rzeznia.eu/tmp/shop/img/rozliczenia.png]Rozliczenia[/url] - zestawienie płatności SMS.
- Użytkownicy - zarządzanie administratorami.
- Banlista
- Statystyki - szczegóły wejść na stronę.
- Logi
- System płatności - wybór systemu płatności, cennik.
- Ustawienia - ustawienia skryptu, powiadomień, amxbans.

 

Aby zakupić sklep zapraszam do kontaktu :

 

GG: 43362251

E-Mail: [email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...