Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Po wyłączeniu gry nie uruchamia się ponownie!


kotmlot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Mam beznadziejny problem!

Nie widziałem jeszcze takiego nigdzie!

Wygląda to tak:

Włączam 4story, loguję się i gram sobie nawet cały dzień.

Po czym postanawiam sobie je wyłączyć i gdy po godzinie czy tam kilku minutach chcę ponownie ją uruchomić to po naciśnięciu "Połącz" launcher się zamyka i nic się nie dzieje.

Radzę sobie z tym tak:

Usuwam grę całkowicie czyli->uninstal-> usuwam cały folder z grą(bo jak nie usunę to po przeinstalowaniu gra nadal nie działa.

Następnie instaluję grę i uruchamiam , aktualizuje się i mogę grać.

W ogóle nie czaję dlaczego się tak dzieje!

A nie mam zamiaru ciągle przeinstalowywać gry i ją patchować, bo mam ograniczony limit internetu!

 

 

Proszę o podanie rozwiązania zaistniałego problemu!

bez youtuba

Opublikowano

Mozliwe dlatego że sie ci przegrzewa komputer.

Polecam sprawdzic wiatraczek albo poprostu na nowo staw system.

 

Mam już świeżo po restarcie system!

A wiecie co się jeszcze dzieje??

Gdy chcę włączyć instalkę to ona się włącza 20min!

Nie możliwe,że się mi przegrzewa bo inne gry chodzą a system się nie zwiesza, do tego mój kuzyn ma identyczne parametry pc i mu działa.

bez youtuba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...