Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie mogę się połaczyć z battlelogiem


Yrokin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć... gdy próbuję się zalogować na battlelog to pisze że "Kup BF3, aby uzyskać dostęp do Battlelogu" Screen:

 

http://scr.hu/123/5ds5w

 

Lub Klik!

 

Battlefield3 + B2K mam kupione... Więc nie wiem o co chodzi :/

Reinstalacja nic nie pomogła..

 

Za pomoc będą lajki.

graphic.png

Opublikowano

Wcześniej mogłeś normalnie grać?

 

Napisz do supportu i poproś aby zmienili Ci wiek, bo np. się pomyliłeś przy rejestracji.

http://www.mpcforum.pl/topic/600265-tut-jak-skontaktowac-sie-z-supportem/

Sprawa leży właśnie w tym, że podałeś wiek poniżej lat 18.

Opublikowano

To się zaczęło dziac po patchu.. a konsultant powiedział że zostałem zbanowany za cheaty. Chodz tych cheatów nie używałem. Oni sobie jaja robią? O_O

graphic.png

Opublikowano

na początek powiedz ile ustawiłeś lat w originie?

potem napisz do supportu i powiedz aby sprawdzili konto <twoje konto >. Napisz ze nie używałeś chitów, poczekaj na kolejny patch który niebawem wyjdzie

Często jest tak że po patchu gra się naprawia sama ( przykładowo na cs's mialem 4-14 fps po patchu który dali mam od 40-100 ;], jestem pewny że po patchu nie bedziesz mial problemów ! )

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...