Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc.Z góry dziękuje; d


Hydros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ,mam do was prośbę wiem, że to jest forum o tematyce gier, ale bardzo zależy mni na pewnej dziewczynie ,którą Kocham bardzo i próbuje już wszystkiego, staram się wszędzie to rozpowszechniać.Jeśli możecie głosujcie na mocne ,chodzi o demotywatora.Dzieki wielkie :( Chociaż i tak wiem ,że to nic nie da ;c

 

 

 

 

http://demotywatory....Cie-Gwiazdeczko

Opublikowano

Masz "Mocne" ode mnie, jednak wątpię, byś takim sposobem poderwał dziewczynę.

Porozmawiaj z nią :P

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

Opublikowano

Tez dalem mocne. Ale radze Ci poczytac komentarze pod tym demotem :)

Tez dalem mocne. Ale radze Ci poczytac komentarze pod tym demotem :)

 

Nie wiem skąd one, skoro komenatrze są z maja ; D

Opublikowano

Dałem Mocne, ale takich Demotek jest sporo w necie i nie jest to dobry sposób na dziewczynę :)

Dałem Mocne, ale takich Demotek jest sporo w necie i nie jest to dobry sposób na dziewczynę :)

 

Próbuje wszystkiego ;c

Opublikowano

Ty zagadaj w realu, totalny oldschool nie!?

 

Bez urazy ale takie podrywy czy wyznania milosci przez neta, komorke i wogole nie w realu jest zalosne :/

 

Skoro probowales wszystkiego to albo jej sie nie podobasz albo to suka, ja zyje wedlug powiedzenia "jak kuba bogu tak bog kubie" jak ktos jest dla mnie nie mily to niech wypierdala a jak dobry to i ja staram sie byc kurtularny i mily :)

Opublikowano

Może założymy dział " daj mi mocne na: demotach,komixxach,kwejku,jebzdzidy,zmarsa,miszczowie,notolu,hoty itd" ?

Jak dla mnie ten demont ma taki sam poziom jak zrywanie przez sms/gg.

Opublikowano

Tak ją chcesz poderwać?

Nie raczej nie w tą stronę...

 

Gadaj z nią , pisz do niej.

Pokaż , że Ci zależy.

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...