Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybuch za dużej ilość TNT-serwer nie chodzi..


JacekMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wysadziłem za dużą ilość TNT na serwerze (jestem modem) i obecnie serwera nie da się włączyć..

Co poradzicie w takiej sytuacji? Pozdrawiam

Serwer dedyk prywatny ,50 slotów.

Opublikowano

nowe pliki serwerowe ? reset wszystkiego? zlagowałeś cały system to sie nie dziw.

Kliknij na obrazek jeśli Ci pomogłem. ;)

 

6dcf2c73e6c1f52a43720e43adef3352.jpg

Opublikowano

Nie wydaje mi sie. Bo jak za duzo tnt odpaliłeś to przez dużego laga moze ci nawet spalić kompa. Więc raczej reset systemu i mapy tylko może zadzialać.

Kliknij na obrazek jeśli Ci pomogłem. ;)

 

6dcf2c73e6c1f52a43720e43adef3352.jpg

Opublikowano

Pamietam jak kiedyś inny użytkownik wysadził więcej TNT i co prawda wywaloło nas ,ale na chwilę . Teraz było tego dwa razy mnie na oko i sam na serwie byłem. Serwer bierze 3 % CPU normalnie ,teraz 25 %...info od adma.

Opublikowano

to poprubujcie jeszcze raz włączyć serwer moze bd działać.

Kliknij na obrazek jeśli Ci pomogłem. ;)

 

6dcf2c73e6c1f52a43720e43adef3352.jpg

Opublikowano

Ja tak kiedys sadzonkami dedyka zlagowalem:p

Musisz zmienic mape i zrestartowac serwer

Ale z tym restartem to jest tak ze mozesz nawet godz czekac...

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Wystarczy mapę zmienić ... Można też ściągnąć mapę i włączyć ją u siebie na komputerze ( potrzebna będzie dobra maszyna ) dzięki temu wybuchnie to TnT i będzie można ją ponownie wgrać na serwer.

Kocham mame

Gość SynekMTG
Opublikowano

Bez resetu się nie obejdzie... Nie rób tak więcej bo możesz mieć po kompie... O serwerze już nie wspomnę.

@up takim sposobem nie zdobędziesz wiele like...

PS.: Nie wgrywaj nolag bo właśnie przez ten plugin często laguje serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...