Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Wiecej ramu dla serwera


Omletti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak uruchamiam serwer, jak wpisze przy -Xmx np 2G, albo 2048M pojawia sie jakis blad i nie moze utworzyc wirtualnej maszyny java. Jak moge przeznaczyc wiecej pamieci na serwer?

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-1.2.5-R3.0.jar
PAUSE

Opublikowano

Tak uruchamiam serwer, jak wpisze przy -Xmx np 2G, albo 2048M pojawia sie jakis blad i nie moze utworzyc wirtualnej maszyny java. Jak moge przeznaczyc wiecej pamieci na serwer?

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-1.2.5-R3.0.jar
PAUSE

 

Nie może tam być "G" ponieważ maszyna odczytuje tylko M(MB) i to zalezy ile chcesz dać na serwer.

Kliknij na obrazek jeśli Ci pomogłem. ;)

 

6dcf2c73e6c1f52a43720e43adef3352.jpg

Opublikowano

Przy 1G mi dziala wszystko. 4Gb chce dac.

Serwer stawialem wg tego poradnika

http://www.mpcforum.pl/topic/297589-tutstawianie-serwera-bukkit/

Opublikowano

a ile ogolnie chcesz dać ramu ?!

Juz raz napisalem, naucz sie czytac.

Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for object heap
Error: Could not create the Java Virtual Machine.
Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.
Press any key to continue . . .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...