Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Fishbot + hs shield


urban9971

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , szukam działającego fishbota na najnowszej wersji , ktory działa na zminimalizowanym metinie oraz dobrego obejscia lub blokady do hackshielda, ktorego wy używacie i Wam działa ,abym nie dostał bana bo szkoda mojego konta. ;)

Wiem ,że takich tematów było mnóstwo pewnie ale nie mogę znaleźć.

 

Z góry dziękuję i nagradzam lajkiem.

 

Pozdrawiam.

Zapraszam na mój kanał wysyłajcie wiadomości co ma się znaleźć na nim

:)

36154039041263401710_thumb.jpg

Subskrybuj

:)

Opublikowano

Jak używam tego fb to po jakimś czasie wywala mnie z błedem typu "???????"

I on nie działa na zminimalizowanym bo jak zminimalizuje to bot caly czas zmienia robaki i nic nie lowi..

WIndows 7 Ultimate .

 

 

Zaradzisz coś ? ;)

Zapraszam na mój kanał wysyłajcie wiadomości co ma się znaleźć na nim

:)

36154039041263401710_thumb.jpg

Subskrybuj

:)

Opublikowano

Nie działa na zminimalizowanym , jak go włączyłem to cała gra się tnie tak samo jak komputer.

Inny pomysł?

Zapraszam na mój kanał wysyłajcie wiadomości co ma się znaleźć na nim

:)

36154039041263401710_thumb.jpg

Subskrybuj

:)

Opublikowano

A więc tak dostałem bana za logi , dzięki Wam mój 46 lvl z około 500 kk i eq +9 poszedł w pizdu , trudno xD

Jest taki bot od którego nie wyłapie bana za logi ?xD

Zapraszam na mój kanał wysyłajcie wiadomości co ma się znaleźć na nim

:)

36154039041263401710_thumb.jpg

Subskrybuj

:)

Opublikowano

www.lighmetin.xaa.pl - Nie działa.

www.metin2mod.tk - Czasem to nie jest na privy ?:)

Zapraszam na mój kanał wysyłajcie wiadomości co ma się znaleźć na nim

:)

36154039041263401710_thumb.jpg

Subskrybuj

:)

Opublikowano

@Urban9971 działa na PL ale nie bierz tego FB. Wyrwiesz bana :)

 

@Edit

Co do tego m2bob. Pobrałem sobie i ciągle mi wyłącza. Zaloguję się i za kilka sekund się zamyka. Mam win 7 32 bity, odpalam w trybie XP i jako administrator. Pomóżcie

Wszystkie moje strony :)

 

http://goo.gl/YvP870

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...