Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MGFCraft [40 Slotów][Creative][No-Premium][No-WL][24/7][SoRed][0-Lagg]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1-228795-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

b_560_95_1.png

IP : 178.32.204.4

IP TS3 : 176.31.109.42

Uwaga ! Server Creative stoi na awaryjnej maszynie z powodu awarii głównej !

Uwaga ! Server TS3 Stoi na Głównej maszynie więc mogą wystąpić awarie !

Hej kompanie !

Zapraszam cię na nowootwarty server Creative !

 

Po wejsciu na server piszemy

''/modreq działka'' - i dostajemy działkę na której budujemy

jak najbardziej Epicką budowlę. Gdy już zakończymy budowę piszemy

''/modreq skonczone-awans!''

Wtedy Architekt , Budowniczy lub Wlasciciel oceniają naszą budowlę i jeżeli ocena wysosi przynajmniej 4+ , to awansujemy na rangę BUDOWLANIEC .

 

W tym momencie pomagamy w upiększaniu okolic spawna oraz

pomagamy Team'owi w róznych budowach.

To jeszcze nie wszystko co oferujemy na naszym serverze !

Zapraszam Serdecznie !

Opublikowano

Mamy bardzo dużo userów bo jesteśmy jedynym unikalnym Creativem No-Premim w polsce ;)

Opublikowano

Server Zrestartowany prosimy osoby ktore posiadaly juz cuboida o pisanie ''/modreq moja-dzialka_dzialka''

Opublikowano

Polecam bugów nie ma, lagów nie ma .

Kto kocha Fb napewno spodoba mu się ten serwer :)

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Opublikowano

NiE polecam serwer do dupy max można mieć 1 range a za robienie sobie lv tracisz range ten serwer to po prostu lipa NIE POLECAM !

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Dziecko , Weź prosze ogarnij 1 range a ile ty chciales miec 50 ? prosze cie ogarnij , a za spamowanie po calym świecie buteleczkami z expem to ban jest :)

- Polub FanPage

Opublikowano

Uwaga ! Server Creative stoi na awaryjnej maszynie z powodu awarii głównej !

Uwaga ! Server TS3 Stoi na Głównej maszynie więc mogą wystąpić awarie !

Opublikowano

@XarMPC i @BulaPL - Pamiętam że towy na początku złamaliście 3 punkty regulaminu.

1.nie budujemy intymnych czesci ciała

2.Nie budujemy mechanizmów lagujacych serwer

3.Nie wyklinamy i przezywamy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...