Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Co zrobic zeby zaradzic tak zwanym "LAGOM"


xx18xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak samo jak w temacie zadania ;) Prosze o pomoc chodzi mi tu przedewszystkim jak zaradzic lagom w WR sciagajac jakis program czy cos podobnego ?

 

Prosze nie pisac zeby wylaczyc rozne procesy typu gg lub skype.

Opublikowano

WR niedawno przeniósł się na serwery Nexon'a i na tych nie ma już lagów tak jak było to z G1. Jeżeli nadal je masz to są dwie przyczyny. Pierwsza to strasznie zaśmiecony system ( defragmentacja skanowanie wszystkich dysków, CCleaner, czyszczenie rejestru lub w ostateczności format. Druga to po prostu słabe łącze.

32354141673387527780.png

Opublikowano

Przeczyść komputer Cclearnem, albo zrób formata windowsa ;) Możliwe że masz zaśmiecany dysk :)

 

Podaj jeszcze jakie masz łącze internetowe ;)

 

@Up

:(

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@up dzieki za pomoc lacze wydaje mi sie ze mam dobre poniewarz mam predkosc 10mb/s a co do serverow nexona to chyba cos z nimi bo na serverach g1 nie mialem lagow i ilosc klatek byla ustabilizowana w normie sprobuje zrobic reinstal ale nie wiem czy to w czyms pomoze ;D

 

Ok program

Cclearnem zrobil to co trzeba lagow nie mam sprzet przeczyszczony a co najwazniejsze WR smiga jak nigdy do tad DZIEKUJE UZYTKOWNIKOM GRASU oraz EPEAN za pomoc

:D:)

 

TEMAT DO ZAMKNIECIA.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...