Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje pomocy na poczatku gry


GothRain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, nie gralem w metka juz rok, na plu od 2009r gdzie wbilem 75 chyba.Pare razy pozniej zaczynalem od nowa i 30 lvl to max bo pozniej juz mi sie nie chcialo.Teraz chcial bym zagrac na jakims servie na plu, napewno z jakims expbotem bo juz nie jestem no life.Zeby nie bylo tam ZA DUZO ludzi ale zeby nie grala tylko setka.No i by odrazu nie banowali ;p.Zaczne chyba od sposobu z przepustka i dostane Pd.Bede gral wojakiem, nie wiem czy mental czy body. , mozecie pomoc.Na jakim servie mozna zaczac teraz gre? Tak zeby mozna bylo zrobic eq i wgl.Jaki expbot jest teraz na topie?

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Ja polecam zacząć grę na s26 - Solar. Są tam jeszcze dość niskie ceny, co trochę ułatwia grę.

Co do expbota, polecam M2Bob. Jest on darmowy 24/7.

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Solar. małe ceny wszystkich itemków itp.

Expbot

http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dl-m2bob-by-slait-sandmann016-expbot/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Gość daronian
Opublikowano

Solar - niskie ceny, dużo botów, trochę dzieci, brak tragicznej inflacji... można zaczynać.

Monastyr - mniej graczy, wysokie ceny, bardzo dużo ogarniętych osób, mało botów.

Ja proponuję Ci prywatne serwery, jeśli nie chcesz no-lifeować.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/512061-szukasz-przyjaciol-do-grygraczy-do-gildiipomocy-na-serwerze-lub-potrzebujesz-pomocy-z-zadaniem-zajrzyj/
http://www.mpcforum.pl/topic/521555-nie-wiesz-jak-postaci-gra-zapytaj-tutaj/

Opublikowano

Solar - niskie ceny, dużo botów, dużo graczy.

Kirian - GM'a praktycznie nie ma, dużo botów, a graczy tak sobie.

 

A postać: To grał bym Wojem Body.

86226145013474567463.png

Opublikowano

Nowe "s' jest warto tam zobaczyć właśnie też zaczynam na tym nowym ' s ' ale nie mam z kim , a samemu się nie chce . Chodź praktycznie wieczorami siedzę ja a przez cały dzień , bot gra za mnie . ;)

Jaram szluga za szlugiem przede mną stos kartek

skupiam się maksymalnie by znów przelać na nie prawdę

brzydzę się fałszem w tej szesnastce go nie znajdziesz to ja

miejski poeta która ma swój własny świat!

<3

Opublikowano

Nie chce dostac sie do topki wiec nie bd "no lifem". Mysle nad Twierdza.Fajna nazwa ;p.Mialem zamiar kupic na fenku 71 za 50zl z eq od kuzyna ale chyba zrobie postac od nowa.M2bob, skuteczny podobno, format kompa robie i pizgam ;p. Ale mialem taka przerwe ze nic praktycznie nie pamietam, jakis hard priv moze? Avalon mt2 podobno dobry.

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Na PL teraz się nie opłaca zaczynać... Ceny dropie... Na s26 w miarę tanie, ale ludzi jak mrówek. Każdy spot zajęty nawet na psach... Polecam Ci zagrać na Metin2 Singapure ;) Przyjemna atmosfera, ludzie są i oczywiście wszystko w sklepach :) Chodzi mi o te co ludzie wystawiają :P (to global).

Opublikowano

Polecam HardcoreMt2 tylko on nie PL tylko DE.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/624579-tutorialdenew-private-server-hardcoremt2/

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

To jaki POLSKI hard/med polecacie?

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...