Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SygnetCtaft [SURVIVAL] [dedyk] [24/h] [30 slotów] [Miła Administracja]


Creeperka01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer [survival] [dedykowany] [30 slotów]

 

 

ip: 46.151.22.80:25503

 

 

 

 

Diamond_%28Gem%29.pngSygnetCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 46.151.22.80:25503

de2zjo.gifTyp Serwera: Freebuild

de2zjo.gifPotwory: ON

de2zjo.gifZwierzeta: ON

de2zjo.gifPvP: ON [Poza Miastem]

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: ON

PONIEWAŻ

>>> TRWAJĄ PRACE <<<

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: ON

ALE

>>> TRWAJĄ PRACE <<<

>>> I WHITELISTA JEST <<<

>>> WŁĄCZONA <<<

1337425569-U363900.png

WorldEdit,WorldGuard,LWC,PermissionsEX,Permissions,

SimpleSpleef,MobArena,

1337425578-U363900.png

HeadAdmin: chom21

HeadAdmin: Navally

 

Adminka: Creeperka01

Admin: 00mistrz

 

Moderator: lotosek44

1337425590-U363900.png

Posiadamy bardzo miłą Administrację i świetną obsługę techniczną.

 

1336669726-U363900.png

 

 

Zachęcamy do pobrania:

http://sourceforge.n...latest/download

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Minecraft'a

Pewnie spytacie dlaczego nasz serwer?

Hmm... Może dlatego, że:

-mamy miłą Administrację

-gra toczy się w najlepszych warunkach

jakie jesteśmy w stanie wam zaoferować.

-Jesteśmy fajni :D

-Co jakiś czas są organizowane coraz to nowsze

i lepsze konkursy pełne zabawy

- i wiele innych zalet...ale przekonacie się o

nich jak wejdziecie na serwer i chwileczkę pogracie

:D

 

 

Kiedy będzie już działał xD

Ale nie martwcie się!

 

Zdaję sobie sprawę z tego jak ważny jest dla was czas!

Dlatego też: o ponownym uruchomieniu serwera od

nowa poinformuję was najszybciej jak to możliwe!

 

 

 

Pozdrawiam :)

Creeperka01

Opublikowano

Serwer do du*y. Admini strzelają Piorunami w graczy i mają to gdzieś czy padną. Admini/Moderatorzy zabijają sobie na lajcie graczy....

Nie Polecam.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Serwer do du*y. Admini strzelają Piorunami w graczy i mają to gdzieś czy padną. Admini/Moderatorzy zabijają sobie na lajcie graczy....

Nie Polecam.

Przykro mi, że tak się stało.

To moja wina przyznaje sie.

Strzelałam w innego admina a ty tam podszedłeś...

A w dodatku napisałam zaczekaj i chciałam cie przeprosić

Włożylam ci nawet diaxy to eq ale jak masz to gdzieś to miej -.-"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...