Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Chcecie serwer średniowiecze ?Typu lordowie , królowie etc.


sirmarq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Alone

serwer otworze dopiero wtedy

kiedy znajdą się lordowie

oraz gracze .

 

Typ: Średniowiecze

Adres IP: Narazie nie podaje :)

Status: status.png?ip=91.193.54.84&port=25580

informacje.png

Sloty: 22

Whitelista: ok.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

[Wlasciciel]sir_marq

 

pluginy.png

xAuth - Rejestracja

nocheat - wiadomo

nchat - kolorowy chat

antyxray - wiadomo :)

Oraz wiele wiele innych :)

 

 

Informacje

 

Pewnego dnia żyło sobie królestwo hang , którym panował sir_marq.

Po śmierci potężnego króla , 3 synowie odziedziczyli tron.

Lecz pokłócili się i strasznie pobili .

Wyruszyli w podróż aby pozakładać swoje frakcje.

A królestwo hang się rozpadło.

 

Nazwy frakcji które założyli to , Rotherowie , Ambicjusze oraz Herodesi .

 

Co będzie dalej ? ...

 

TO ZALEŻY OD WAS.

 

 

Podania na white liste :

-Wiek

-Mikro ON/OFF

-Wybierz królestwo

- twój nick

 

 

 

Lordów Podania

 

-wiek +16

-mikro ON

-wybierz królestwo

 

-nick

-doświadczenie .

 

 

Kupno różnych rang niedługo .

 

 

 

START SERWERA GDY ZNAJDĄ SIE LORDOWIE

ORAZ GRACZE ; ]

Rekrutacja na moderatorów [ON]

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Opublikowano

powiem ci tak 22 sloty nie sądze żeby za dużo osób chiało na nim grać bo max bedzie 10 osób :)

Opublikowano

-wiek +16 (Mam 15) ale myślę że przejdę

 

Podanie na lorda

 

-mikro ON

-wybierz królestwo:

 

-nick:aleeexey

-doświadczenie : W 100 % we wszystkim się znam i ogarniam

SKYPE : Mam podam na pw

Opublikowano

podani nie aktualnie!!Nie zamierzam czekać, aż nazbiera ludzi aby wystartować serwer.

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

wybrałem pierwszą lepszą bo i tak nie wiem czym się różnią

 

napisałem ci na gg ale nie odpowiadasz!!

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...