Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ostrzeżenie][Dyskusja]Ghost Mode wkracza do MineCraft


Hasumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

W dniu dzisiejszym ta informacja skierowana jest do graczy MineCraft.

Jest to za razem ostrzeżenie jak i też dyskusja.

 

Na zagranicznych forach dla Grifterow jakiś czas temu pojawiła się pogłoska na temat

Ghost Moda jeden z użytkowników napisał

 

"

Yo Now I try to push Ghostmode to MineCraft I don't know if it will wy work but I want try it!

Po Polsku

"Siema Teraz Próbuje dodac GhostModa do MineCrafta nie wiem czy to zadziała ale warto spróbowac"

 

W tych słowach nie widziałem sęsu wiec. Myślałem że raczej to nie wyjdzie.

No niestety..

Około 2 dni temu na forum ten sam użytkowanik napisał kolejny temat a w nim wiadomość:

"

I don't bolive It's Work I will by show you film what you can do with ghostmode?
Break Block! Attack Players! And Its work like FreeCam but you can do everything!. And other Players
can not see you! Here Is film :"

 

'Nie wiarygodne To działa pokaże wam film w którym zobaczycie funkcjonalność GhostModa co on daje?
:Niszczenie klocków! Atakowanie graczy! I działa to na zasadie FreeCam ale możesz z ta opcja robić wszystko!.
A inni gracze cić nie mogą zobaczyć! A tutaj jest film:

 

Niestety nie pokaże wam go z wiadomych przyczyn. Lecz ja go widziałem i się ździwiłem co to jest!

Nic nie mozesz widziec jestes Duchem niszczysz Klocki atakujesz graczy przechodzisz przez sciany!

Ta opcja bedzie płatna w 1 z clientów tego uzytkownika.

Moge dodać że on jest bardzo znana osobą i sprzedaje swoje clienty z Hackami za 10$.

 

 

 

Jak myślicie co z tym będzie zablokuja to ? Czy bukkit cos z tym zrobi ?!

 

Może jakies pluginy? Napiszcie Co o tym sądzicie!

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

eeeeeee jakiś żart?

 

Nie rozumiem dokładniej... Ma to działać na zasadzie, że wbija ktoś do mnie na świat w singleplayer?

Opublikowano

Jak na moje to ściema i wyłudzanie pieniędzy za coś co pewnie ma keyloggera i kradnie twoje wszystkie hasła, w tym do MC.

previewwz.png

Opublikowano

Nie nie zart.

 

Dobra usuwam zawartosc Nara. Nie bedziecie hajotwac Neosy :).

Zobaczycie sami

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...