Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftHard [Survivial][Factions][1.2.5][Non-Premium][Vps][40slotów]


ShymQn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie Polecam a wręcz odradzam...

- Nie ogarniętę (dzieci) administracja

- Wszedlem 1 raz na serwer a tu kick + lagi i mega Cofki...

- Admin jest w gildii której nie można pokonać bo dodaje im itemy z max enchantem :)

- Nie ogarniają pluginów (pełno bugów) i pełno dzieci

Ocena 0/10

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Kondjo trzeba było nie przeklinać na czacie i nie obrażać adminów jak i również ustawiać wulgarny opis gildi w stosunku do administracji.

Opublikowano

Wulgarny Opis ? Mieliśmy Nazwę Gildii: Predators a Przypis: Zbieramy Czaszki Naszych Wrogów! i to jest obrażliwe ? Przeklinałem na czacie, bo co minute cofki były i lagi, każdy się na nie wkrzuał -.- Kiedy Obrażałem Adminów ??? Proszę o dowód, bo jakoś nie pamiętam ?

Zbieram Like ^^

Opublikowano

nisluszny ban napisalem /me jest zajebisty na chacie pokazało *MojNick jest zajebisty, dostalem perma....

Dostałeś UnBana, ale następnym razem nie spam tyle.

@Refresh

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Jestem MarioPL!

Szukam dobrego grafika , który by ze mną współpracował na moim koncie YouTube !

Mój skype WaraZabrze chętni pisać!

Wymagania: Musisz umieć zrobić tło na YT lub Intro. Abo to i to:)

Zostań sławny:)

Opublikowano

Witam, może to nie tutaj się o tym pisze, ale ktoś niesłusznie zbanował o x-ray.

Nie mam, i nie używam x-ray’a. Nie używam żadnych hacków. Bardzo chciałbym pograć na tym serwerze, to jedyny taki serwer, który znalazłem po kilku miesiącach. Bardzo proszę o odbanowanie, mój nick w grze to : KogucikXD

Proszę o jak najszybszą odpowiedź na mój e-mail: [email protected]

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Najgorszy server jaki widzialem.

Gildia CHMURKA to cheaterzy.

IKrzysiek jest w tej gildii i givuje itemy z max enchantem

A JohnnyLy, LepszyKolumb i wiele innych uzywają cheatow tj: Nodus

 

Odradzam ten server

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...