Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] NiceServ - Najlepszy serwer FreeBuild [NON-PREMIUM!][24/7][FB/SV]


FookX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera: NiceServ

Adres serwera: Podamy gdy wystartuje;) Planowany start: 01.07.2012r.

Typ serwera: FreeBuild - Beta

Max ilość graczy: 20 (póki co)

Administratorzy: Mysteryem(GG:42332104), Cerat0r, ernestik11

Wersja: 1.2.4/1.2.5

White-list: Wyłączona

Premium: Premium/Non Premium

Nether: Włączony

PVP: Włączone poza miastem

Moby : Włączone poza miastem

Pluginy: Wszystkie co potrzebne na serwerze FreeBuild

;)

Opis serwera:

Zaczynasz na spawnie. Pierwszą rzeczą przed rozpoczęciem gry jest zrobienie reloga oraz przeczytanie regulaminu.

Gdy już to zrobiliśmy możemy zacząć grę. Na spawnie mamy teleporty przyciskiem. Wpisujemy /jobs browse i gdy wybraliśmy pracę wpisujemy /jobs join nazwa.

Wybieramy interesujące nas miejsce i klikamy przycisk. Zbieramy materiały na dom oraz pieniądze na działkę.

Gdy już uzbieraliśmy pieniądze udajemy się na działki i klikamy PPM(prawym przyciskiem myszy) na tabliczkę.

Zaczynamy budowę domku i dobrze się bawimy;)

Na serwerze będą znajdować się pluginy, które znacznie umilą rozgrywkę.

 

Na serwerze znajduje się:

 

Maszyna do zarabiania pieniędzy (im dłużej grasz na serwerze tym więcej dostaniesz pieniędzy),

Automatyczne kupowanie działek,

AntyXray,

Zabezpieczenie przed kopiowaniem itemów,

Prace,

Aukcje (1 gracz wystawia przedmiot a reszta się o niego licytuje.)

MobArena,

Loteria,

I wiele innych ciekawych rzeczy.

 

 

 

 

Regulamin serwera: dostępny w grze pod komendą /rules oraz na stronie.

 

Tytuł Szlachecki (MiniVIP)-do wygrania w konkursach lub do wylosowania na naszej stronie(24h): żelazne narzędzia, kompletna żelazna zbroja, 8 złotych jabłek, 8 befsztyków, 8 butelek exp co 24h(/kit minivip), 5.000 monet, działka 20x20, 8 diamentów, 8 złota, 8 żelaza, 8 złotych jabłek, 8 rudy lapis,red, 64 węgla, 1.000 exp, TPA, 2x SetHome, Specjalne Teleporty.

:)

 

Tytuł Szlachecki (VIP): żelazne narzędzia, kompletna żelazna zbroja, 16 złotych jabłek, 16 befsztyków, 16 butelek exp co 24h(/kit vip), 10.000 monet, działka 30x30, 1x spawner, 16 diamentów, 16 złota, 16 żelaza, 16 złotych jabłek, 16 rudy lapis,red, 128 węgla, 1.500 exp, TPA, 3x SetHome, Specjalne Teleporty.

:)

 

Tytuł Szlachecki (SuperVIP): złote narzędzia, kompletna złota zbroja, 32 złotych jabłek, 32 befsztyków, 32 butelek exp co 24h(/kit supervip), 25.000 monet, działka 40x40, 2x spawner, 32 diamentów, 32 złota, 32 żelaza, 32 złotych jabłek, 32 rudy lapis,red, 250 węgla, 3.000 exp, TPA, 4x SetHome, Rezerwacja Slota, Specjalne Teleporty.

:)

 

Tytuł Szlachecki (END): diamentowe narzędzia, kompletna diamentowa zbroja, 128 złotych jabłek, 128 befsztyków, 64 butelek exp co 48h(/kit end), 50.000 monet, działka 45x45, 3x spawner, 128 diamentów, 128 złota, 128 żelaza, 64 złotych jabłek, 64 rudy lapis,red, 500 węgla, 5.000 exp, TPA, 4x SetHome, Rezerwacja Slota, zmiana w potwora, Specjalne Teleporty.

:)

 

 

Więcej informacji będzie dostępne wkrótce!

 

 

 

Screeny:

 

Dodam później;)

 

 

Newsy:

 

Zmiany (do 02.06.2012):

- Trwające prace nad budową miasta.

- Dodano maszynę do zarabiania pieniędzy

- Dodano automatyczne kupowanie działek

- Poprawiono pare bugów

- Wiele, wiele więcej : ).

 

Podczas eventu będą udostępniane teleporty na spawnie, które będą przenosić na mapy eventowe. Zwycięskie 3 osoby będą dostawały specjalne nagrody ; ).

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

Zostało zbudowane więzienie i dodana ranga Strażnik.

Praca strażnika:

Wsadzanie do więzienia graczy nieprzestrzegających regulaminu. Oraz pilnowanie porządku na serwerze.

 

Warunki jakie musi spełnić strażnik:

- Pełna kultura (nie możesz wyzywać kląć itd. Jeśli administracja jest uprzejma to liczba graczy idzie w górę proste tongue.png )

- Znajomość podstawowych komend mile widziana (jeśli nie znasz a umiesz słuchać chętnie cię nauczę komend)

- Musisz grać dziennie na serwerze minimum 3h

 

Osoby chętne na posadę strażnika proszę wpisać się tutaj używając tego wzoru:

Nick w Minecraft -

Wiek -

Ile dziennie grasz -

Minecraft oryginał / pirat -

Dlaczego to ja mam mieć Strażnika ? -

 

 

Zaznaczam że Strażnik nie ma GameModa, nie będziesz mógł sobie przywoływać itemków więc jeśli chcesz złożyć podanie po to by łatwo dostać itemki to już możesz sobie odpuścić.

Funkcja Strażnika jest odpowiedzialną robotą, to od tego jak będziesz się zachowywał zależy popularność i opinia naszego serwera wink.png

 

 

Planowane zmiany w najbliższym czasie:

Budynki:

Sąd, rozprawy w sądzie.

Policja, bary, restauracje, komenda policji.

Bank, udzielanie pożyczek.

Zmiany:

Wprowadzenie podatków w zależności od majątku.

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

Dzisiaj w godzinach 14:30-15:30 odbędą się beta testy serwera

3 Osoby moga wziaść udział w testach, kto chce wziąść udział, napisać nick z gry.

Dodatkowo 5 pierwszych osób które napiszą nick otrzyma drobny upominek na starcie serwera.

Data uruchomienia przewidywana na dzisiaj godzina 18:00-19:00!!!

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

Wystartował:

www.mpcforum.pl/topic/646508-niceserv-najlepszy-serwer-freebuild-non-premium247fb/page__view__findpost__p__4652802

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...