Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy można zalogować kogoś z innej postaci? xAuth


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Proszę o pomoc. Czy ja PiotrekMC mogę zalogować gościa o nicku devson1 za pomocą pluginu xAuth? Coś na przykładzie komendy /login devson1 <jego haslo> ?? Da się?

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

@up No... ale jak? Pisz dokładniej. Dam like!!!!

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

Co masz na myśli zalogować?

Jeśli chodzi ci o włamanie się na czyjeś konto , to tak da się. Wystarczy znać hasło.

Jeśli chodzi ci o zarejestrowanie nowej osoby o takim nicku na serwerze, to po co? Osoba chyba jeśli potrafi grać w Minecraft to nie jest na tyle ułomna, żeby nie potrafiła wpisać /register <hasło> ..

Opublikowano

Jeżeli chcesz kogoś zarejestrować. Jeżeli zalogować masz na myśli coś innego to powiedz dokładniej.

/xauth register nick haslo

 

Down komenda jest taka sama tylko początek inny

Opublikowano

@up Ekhm... xAuth!!! Nie AuthMe.

//Dobre! Zmieniłem plugin! Do zamknięcia. Leci like up.

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Gość SynekMTG
Opublikowano

Jeżeli user nigdy nie był na serwerze /register hasło hasło. Jeśli chcesz się na jego konto włamać musisz znać jego hasło ale jest to jak najbardziej możliwe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...