Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

U-krimaxa [FB] [20 slotów] [No-WL] [non premium] [jobs]


sebastosMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U-krimaxa

Typ serwera: 1.2.5

Ip serwera: f13.owncraft.pl:25099

Max. ilość graczy: 20 !!

Administratorzy:

krimax [Wlasciciel]

sebastos [ Wlasciciel]

Modyfikacje:

- Jobs

- Reservations

- ChestSchop

- World Guard

- World Edit

- Vault

- SimpleRegionMarket

- WorldSaver

I wiele innych...

Opis serwera: Jest to nowy serwer FB .Na serwerze jest kilka niesamowitych budowli , wiele działek . Bardzo często odbywać będą się eventy . Rozbudowane konto VIP.Oferujemy dużą ilość wspaniałej zabawy.

Moby:ON

Nether:ON

pvp:ON

zwierzeta:ON

Regulamin serwera:

- Nie czitować !

- Administracja ma zawsze rację !

- Nie reklamować serwerów oraz stron www !

- Nie przeklinać !

- Nie używamy błędów gry !

- Nie spamować !

- Nie wolno posiadać obrazliwego nicku !

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

nie działa serwer niestety chyba złe ip podałeś

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

Serwer jest fajny.

Krimax nawet jak mu ludzie spamują to wydaje się opanowany.

Sebastosa widziałam tam z 10 sekund.

Tylko niektórzy gracze... najchętniej dałabym im słownikiem po łbie.

Kłótnie zdarzają się często i w większości są wysmarowanie przekleństwami i wyzwiskami w stylu "ty h**u" oraz "***** to daun firmy braun, nosi kalesony firmy sony (to był rym niejakiej Wiki)"

Podsumowując:

+mili admini.

+duże możliwości vipa.

+czytelny spawn

+możliwość kontaktu z H@.

-jak nie ma adma to są kłótnie

-małe działki graczy

-PvP na /warp las.

-orto. kidów.

Ocena końcowa: 9.5/10

4a86c7eb8bb3.png
Opublikowano

dzięki i ref :)

a Mnie (sebastosa) mało na nim jest ponieważ mam serwer survival 50 slotów i 10H dziennie mam 50/50 :)

A krimax to mój kolega i mu pomagam w sprawach technicznych ^^

( wypowiedz niezbyt udana :D )

ZAPRASZAM

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...