Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] YT


Pan Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest reklama kanału a to jest zabronione, sorry

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Na początek jest to zły pomysł, jak miałbyś więcej widzów. Wątpie, by w ogóle ktoś Ci podesłał coś takiego, a nagrody nie są aż tak duże, by o nie walczyć w sposób czasochłonny czyli robienie filmików.

Opublikowano

zalosny jestes, tak glupie pomysly zeby zebrac widzow. nic na sile nikt cie nie lubi, jestes 0,pokazujesz to tym i innymi zjebanymi filmami. Wyjdz z domu , idz do szkoly nie wiem, poprostu skoncz bo to jest zalosne.

Opublikowano

Ja tego nie rozumiem. Masz z 3 widzów a robisz konkurs. sory za to co powiem ale jeśli chcesz nagrywać montage itp. to naucz sie grać (nie że nei umiesz) ale nie masz jeszcze za dużego skilla. Tacy ludzie jak MCDMaker, Turner albo nasz polak vUniQuEv aka vUni_IS_Back lub 1LennyPL <3 (Tak może Czasem płacze i namawia ludzi do swojego klanu, ale to jest spoko ziomek i bardzo dobrze gra bez inwestowania w nx) zdobyli oglądalność przez skilla a nie głupkowate konkursy. Wiec to co robisz jest bez sensu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...