Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Podmieni ktoś M4A1 na M416 CQB ?


zbychu kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za problem zmienić nazwę kilku plikom?

William Ernest Henley - Invictus

"[...]Dziękuję bogom, obcym mi z imienia,

Za duszę moją hardą,

Wyciosaną z niepodatnego toporom kamienia. [...]"

Opublikowano

sam teraz użyłeś słowa podmienia...

 

ogólnie ten modding który jest tutaj na forum nie wymaga jakiejś wielkiej wiedzy...

 

Rozpakuwojuesz pliki, szukasz to co Cie interesuje, podmieniasz, injectujesz i zmieniasz nazwę pliku .rez

 

Cała filozofia.

 

propsy

William Ernest Henley - Invictus

"[...]Dziękuję bogom, obcym mi z imienia,

Za duszę moją hardą,

Wyciosaną z niepodatnego toporom kamienia. [...]"

Opublikowano
ogólnie ten modding który jest tutaj na forum nie wymaga jakiejś wielkiej wiedzy...

W zasadzie chciałeś powiedzieć, to co im my pokazujemy ew. dajemy.

To wymaga minimum w zasadzie xDD

Ale co ja poradze...

 

@Top

A podpowiem Ci że to jest plik Guns_M_PV_AR .

Tam szukasz.

Opublikowano

nie chce mi sie napisale mtylko czy ktos mi podmieni a nie sam bede zapierdalac... musze isc na silownie a nie grzebac w combat arms

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

Proszę, efektu innego nie uzyskasz.

 

http://www.mediafire.com/?c37950wdhtkl53j

 

https://www.virustotal.com/url/55b7ef07345f851b89b2d53aacfb5b0251d675ca6457662aef78e64607d3163c/analysis/1338579763/

Opublikowano

nie chce mi sie napisale mtylko czy ktos mi podmieni a nie sam bede zapierdalac... musze isc na silownie a nie grzebac w combat arms

 

i właśnie mi o to chodzi przez cały czas... chcecie coś, czekacie jak sępy, skomlicie a wręcz się domagacie tego, za sami chuja zrobicie...

William Ernest Henley - Invictus

"[...]Dziękuję bogom, obcym mi z imienia,

Za duszę moją hardą,

Wyciosaną z niepodatnego toporom kamienia. [...]"

Opublikowano
nie chce mi sie napisale mtylko czy ktos mi podmieni a nie sam bede zapierdalac... musze isc na silownie a nie grzebac w combat arms

Wczoraj czytałem jakiś chujowy magazyn o nastolatkach na polskim ;/

I tam była wypowiedź dziewczyny :

" [..] Nie szukam takich mięśniaków, a w głowie mają pustkę"..i właśnie tutaj nam ukazałeś co Ty tam masz...

 

Co i jak, jak i co.

(Ja też latam na siłke, ale mam czas..na "życie" więc ogarnij)

Ale tak jak pisał bebsą "Zawsze pijawki czekają na gotowca" i tak jest w tym dziale...

No sory, ale czasem trzeba dać od siebie COŚ aby MÓC wymagać od INNYCH.

 

(Ja nie bd robił na was jak murzyn..

A potem bd mi mówić że gówno umim..czy na nic nie zasługuje ;X)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...