Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Dlaczego gdy gram nie chcę mi się zapisać gra w bf3 multiplayer ?


garibaldi199

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo, mam problem. Właśnie odblokowałem broń M4, skończyła się runda, wyszedłem z gry gdy runda się skończyła. Dzień później wchodzę na server i już nie mam tej broni, i, że nie awansowałem, a awansowałem ! Co się stało czy to u nich jakieś bugi, czy u mnie, co mam zrobić. Pomóżcie !

Opublikowano
We are aware of a problem wherein some players' stats and XP are not being recognized against their profiles after matches. We are investigating and working to resolve this issue. Thank you for your patience.

Czytaj wiadomości battleloga. Mają z tym jakieś problemy.

Tubady aka Chopey

❱❱❱❱ [Android] CS:GO Smoke Center ❰❰❰❰

 

Nie cheatuję.
Tubady.png

Opublikowano

w ciagu tygodnia spowodowane jest to tym ze w weekend bylo 2xp weekend i cos sie spierdasilo ..Ps.Zbieram Lajki :D

Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga.

 

Gość malutki688
Opublikowano

kolego, broni nie masz bo m4a1 jest domyslna bronia mechanika w usa i pewnie grales jako rusek w kolejnym meczu:)

musisz zdobyc m4 zwykle lub 145 k pkt mechanikem by zawsze miec m4a1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...