Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak zwiększyć fps'y i zmiejszyć ping?


Dife987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pomógł by mi ktoś zwiększyć fps'y i zmiejszyć ping ? Grafika nie musi być bardzo dobra, jeżeli ma ona zwiększyć moje fps'y to mogę spróbować. Bardzo proszę o pomoc jestem otwarty na rózne podmienianie plików itp jak oczywiście ma mi to pomóc.

 

1. Windows 7

 

- Procesor: Intel® Core i3 CPU M 380 @ 2.53GHz

 

- Pamięć RAM: 3 GB (dostępne: 2,86 GB)

 

- Typ Systemu: 64-bitowy

 

- Internet: 2 MB/s http://www.speedtest.pl/test/40652551

 

Jeżeli czegoś nie podałem proszę napisać.

 

2. World of Tanks

 

- FPS: 1-27(jak patrzę w dół to zwiększa się do 27fps'ów)

 

- Ping: 75-140 MS

Opublikowano

Aby zwiększyć fps weż minimalne ustawienia i ściągnij program Wot Tweaker jest to program umożliwiający wyłączenie niektórych funkcji gry jak np. ruch drzew, dym z silników, wraków itd...

Ewentualnie możesz sb jeszcze ściągnąć najnowszego Game Boostera.

A co do pingu to jest dobry i nie potrzebne jest zmniejszanie go.

 

Edit:

Mój net teraz ledwo co zipie więc nie wstawię skana ale jak coś masz tu linka do aktualnego Wot Tweakera:

http://cl.ly/0a2A2Q0R123n330A1N32

Opublikowano

A jaką posiadasz kartę graficzną ?

Przeskanuj sobie jeszcze kompa jakimś programami typu ComboFix i CCleaner w celu usunięcia zbędnych śmieci.

Sig.png

Opublikowano

Wyłącz ślady gąsienic i dodatkowe efekty w trybie snajperskim i pokazywanie trawy w trybie snajperskim. Daj na niską grafikę drzew i trawy. Powinno ci dać 4-6 fps + do wartości którą masz.

I przeczytaj ten TuT http://www.mpcforum....wiekszenie-fps/ by me :rolleyes: . A powinno ci ładnie grać. Do pingu nie mam zastrzeżeń ( nikt nie powinien mieć zatrzeżeń ).

 

Edit sebastor skan musi być chyba że download ze strony producenta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...