Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KAMIENIARZ - biedne małe niekochane dziecko i jego fumfle - Komar i reszta... c.d.


mr.hihi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie pytanie do moderatora ?

Dlaczego temat znalazł sie w koszu ?

Czy ja zakladajac go spamowalem ?

Ukaraj tych, ktorzy spamuja a nie zamykasz temat i w dodatku przenosisz do kosza. A jesli nie potrafisz moderowac to zabierz się za inną pracę.

A może symaptyzujesz z tą świtą ?

Nie polecam zamykać bądź usuwać tego tematu bo i tak założę go na nowo. Blokada na IP też nic nie da, mam zmienne ;) poza tym nie jest mi obce pojęcie "proxy" :D

 

Poniżej ponownie wklejam treść usuniętego tematu:

 

 

Założyłem ten temat by każdy mógł sobie porozmawiać na temat tych wspaniałych i pomocnych osób.

Z góry mówię, że nie jestem z żadnego supportu i odpuśćcie sobie pisanie takich bzdur.

Chce tylko zobaczyc jakie zdanie maja na temat tego goscia gracze DO.

 

Jak dla mnie to banda oszustów i krętaczy szukająca taniej sensacji. Wrzucają na forum jakieś nędzne przerabiane (sfabrykowane) SSy, że niby odkrywają cała prawde.

Zenujące i totalnie beznadziejne.

 

Ciekawy jestem ile kont zbanowanych lub tych, które otrzymały ostrzeżenia oraz odjęto im pewne rzeczy mają te gnojki na sumieniu.

Wielcy cheaterzy.... smiechu warci... oni z cheatowaniem mają tyle wspólnego, co ja z byciem kosmonautą.

Bo znaleźli hasło na TS i siedzieli na poczekalni oraz płakali na forum, że więcej sie nie da zrobic...

 

A taka tępa strzała sprzedaje uridium za niby połowę ceny, a potem wielki płacz bo konto zbanowane za takie akcje....

 

 

Czy aż tak Wam cięzko zrozumieć, że oni działają na Waszą niekorzyść ?

 

 

Widać, że gość ma spaczoną psychikę, może go w domu krzywdzili... kto wie....

Ale na pewno jest za malutki by nazywać się cheaterem, bo nic kompletnie nie potrafi i jest na tyle głupi, że wydaje mu się, że go nie złapią. Prędzej czy później to się stanie, wystarczy, że jeden z jego klientów go wkopie i po temacie.

Ciekawi mnie, czy obydwaj panowie spotkają się w jednym zakładzie karnym...

A Ty komarek za dużo paplasz na TS... ale tak ma każdy erotoman-gawędziarz. Często mi sie chciało żygać od tej twojej paplaniny.

 

A jak ktoś jest taki durny, że daje się dymać takim debilom, to szczęscia i zdrowia życzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...