Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SpiritMt2.pl - reaktywacja csyt2!


Trusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla modów:

logoeou.png

dedyk.png

 

parametry.png

cpu.png

2x4x2,13GHz

ram.png

24gb

net.png

10gbps

linki.png

web.png

http://www.spiritmt2.pl/index.php

reg.png

http://spiritmt2.pl/index.php?page=register

klient.png

http://www.multiupload.nl/RBHDEP30LU

rank.png

http://www.spiritmt2.pl/index.php

is.png

http://www.spiritmt2.pl/index.php

ip.png

xxx

status.png

ONLINE

pl.png

brak

skan.png

brak

 

info.png

npc.png

handlarze.png

start.png

startt.png

ulepszacze.png

na epiki

exp.png

200x

drop.png

200x

yang.png

200x + sztabki 2kk

video.png

[media][/media]

Zamknieta.png

kontakt.png

Gra/Forum

 

team.png

[GA]Admin

[GM]Trusiak

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

 

 

 

stopka.png

 

 

 

 

 

 

 

 

logoeou.png

Witajcie, przedstawiam projekt serwerera, który ma być w pewnym stopniu reaktywacją legendarnego już serwera : Csyt2

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze małe przeróbki jak np. dungeony. 90% pozostaje takie same.

infopodst.png

Strona Główna

www.spiritmt2.pl/index.php

Maksymalny Poziom: 120

Statystyki: 120

Brak 6 Umiejętności.

Launcher:

http://www.multiupload.nl/EFLETSNULY

lub


http://speedy.sh/BnjTz/SpiritMt2.rar

img337.imageshack.us/img337/8263/beztytuubam.jpg

 

sprzet.png

Procesor: Intel Bi Xeon E5606 2x4x2.13+ GHz

Ram: 24 GB DDR3 ECC

Łącze: 10 Gbps

raty.png

Doświadczenie: 200x (Prawie identycznie jak na Csyt2)

Yang: ok. 1000 Yang z psa + sztabki 2kk, które dropią na ziemię i się łączą.

11178207.png

broniex.pngzbrojee.png

bizue.png

 

 

 

 

wierzch.png

wierzchowce.png

- Każdy wierzchowiec jest na 2h.

- Pieczęcie zdejmowane, odbugowane.

- Można je zdobyć z:

? metinów

? bossów

? eventów

? itemshopu

aren.png

arenapljr.png

kww.png

15838255.png

- dostępna u Minotaura w każdym M1

- minimalny poziom: 90

- wejście kosztuje 10.000.000 Yang.

- wyniki pojawiają się na stronie www.

hists.png

historian.png

- opcje Historyka są widoczne na załączonym obrazku.

- Historyk zawsze pokazuje aktualne informacje i służy pomocą

;)

bonyn.png

bonis.png

* Usunięte bony silny na klasę w 1-5b

33087311.png

swiatyniay.png

|| Świątynia Smoka - Informacje ||

- Wchodzić można w tylko w grupie

- Minimalny poziom przywódcy grupy: 75

- Przewodniczący grupy musi dać Duchowi Sury - 3 Kręte Klucze

- Czas: 45minut

- Metiny dodają bonus 10% przeciwko potworom.

- Ze smoka dropią różne przedmioty oraz szkatułka.

bankeo.png

bankk.png

- Opcje w banku są widoczne na zdjęciach.

- Limit Yang: 2kkkk (2.000.000.000.000)

- W pełni odbugowany

hanl.png

handlarze.png

qqqx.png

- Biolog będzie standardowy jak na PLu, jedyna różnica to czas oddawania, który został usunięty. Dodatkowo dodane nowe badania na poziomy 100+.

- Kilkadziesiąt nowych, autorskich questów. Można za nie duże bonusy zdobyć, oraz troche pieniędzy.

- Usunięte polowania z globala od 1 do 60 poziomu.

newfk.png

71112.png Zwój Czyszczenia Slotów: Pozwala na usunięcie wybranego przez siebie KD.

71110.png Cukier dla Konia: Pozwala na zmianę imienia koniowi.

71109.png Zwój Korekcji: Usuwa ostatni kamień duszy.

71107.png Owoc Życia: Podnosi poziom rangi o 2000pkt. Czas regeneracji: 8h.

71106.png71105.png71104.png71103.png Redystrybucje statystyk: Resetują wybrane pkt statusu.

71101.png Mikstura Pośpiechu: Regeneruje szybkość zaklęcia o 20% przez 30min.

71055.png Olejek Nazwy: Pozwala zmienić nick graczowi.

80009.png Pierścień Zastępstwa: Pozwala zmienić przywódcę gildii.

71100.png Zwój Bogactwa: Coś w stylu 'bryłka złota'. Wartość: 100kk. Przez naciśniecie na zwój można otrzymać ową kwotę.

startqu.png

startt.png

53565395.png

[GA]Admin

[GM]Trusiak

Rekrutacja na moderatorów forum będzie otwarta!

kddf.png

80765793.png

- z metinów 5-80lv. dropią KD +3

- z metinów 85-90 dropią KD +4/5

ZŁOTA SZKATUŁKA:

- dropią z niej przedmioty: bronie 65, zbroje 61, KD +4

Serwer startuje po raz drugi, z racji wyeliminowania kompletnego Bonus Switch'a.

 

TEAM SPEAK 3:

 

Spiritmt2.pl

 

Aby pomóc w reklamie serwera proszę umieścić zdjęcie widoczne poniżej do swojej sygnatury. Dziękujemy - Team SpiritMt2.pl

rekl.png

img703.imageshack.us/img703/7919/rekl.png

i5 2500k @ 4,5 Ghz + SilentiumPC Spartan - CF 2x Radeon HD 6850 - Aerocool Strike X 600 W - Qoltec Startstation


Opublikowano

To pozostaje tylko czekać :< Kurde trochę żal bo tyle czasu na marne ehh... A co do propozycji to prosił bym o wprowadzenie PIERŚCIENIA KTÓRY ZATRZYMUJE EXP za stosunkowo niską cenę u npc :>

Opublikowano

No nic... Czekam i po raz drugi zaczynam tutaj grę. Gdzie tutaj jest start serwera bo jestem chyba ślepy.

 

@ Aaa dobra dobra widzę na tsie. Dopisz w prezentacji jeżeli nie ma

Opublikowano

W jaki sposób chcesz wyeliminować Bonusswitcher?

Opublikowano

naprawdę zaczniecie tutaj znowu grać ?? jak mieliście pro eq i lvl ?? mi by się nie chciało <lol>

Masz prawo mieć swoje zdanie a ja mam prawo mieć je w dupie !!!

 

89/100 PUNKTÓW OSTRZEŻEŃ Gorąco się robi :( Co potem ?

Opublikowano

Nie będę zaczynał 2 raz na darmo już wystarczająco wydałem w IS nie polecam tego chłamu .....

.

gcyg2.png.

Opublikowano

Nie polecam serwer . Ile można się prosić Trusiak o bardzo istotną rzecz , która powinna być dla was priorytetem .

 

Jeśli na serio uważasz , że zagra tu więcej osób po tym resecie... to się mylisz . Pozdrawiam .

 

Gość daronian
Opublikowano

Powtórzę to jeszcze raz... aby stworzyć reaktywację trzeba było grać na CSYT2, a nie robić, bo się coś słyszało.

To nie ma racji bytu i po prostu nie wypali. Możemy tylko liczyć dni kiedy padnie, niestety.

Jednak powodzenia administracji i graczom w grze, cześć.

Opublikowano

Wide po stronie głównej że ranking jeszcze jest .... Bym zagrał żeby konta i postaci pozostały na swoim miejscu .

.

gcyg2.png.

Opublikowano

Sądzę, że to było bardzo dobrze zaplanowane. Ludzie wydadzą w chuj kasy na item-shop bo serwer wydaje sie stabilny. Szybki reset kont po miesiącu i hajs zgarnięty. Że niby wina BO\onusswitchera. HAHAHA :D Lepszej ploty nie słyszałem. Wiadomo było że na bonusswitcherze wszystko będzie się dziac. Zatem, Pytam się. Czemu tego przed pierwszym startem nie wyeliminowaliście tego BS'a. ?

W sumie to ja nawet nie wiem jak wy chcecie to wyeliminowac.

Opublikowano

Większość graczy odeszła gdy BS przejął kontrole nad grą. Wtedy jeszcze nie mieliśmy na tyle wiedzy by go powstrzymać. Przyznam szczerze, że nawet nie przewidywaliśmy rozszerzenia tego oprogramowania do tego stopnia, by 93 % serwera posiadało ekwipunek własnie z niego. Chcąc przyciągnąć na nowo sporą liczbę graczy, zresetowaliśmy bazę dodając kilka istotnych poprawek, ale i urozmaicając trochę serwer. Nie chce, by myślano o serwerze jako o ciągłych resetach, bo tak to nie będzie. Również nie chodzi nam o Is. Gdyby tak było, zauważcie że dokończylibyśmy go już pierwszego dnia, a ciągle z tym zwlekaliśmy. Dopiero niedawno uzupełniliśmy IS.

 

Zresztą, wstrzymajcie się z pochopnymi komentarzami to samego startu serwera. Przekonacie się, że macie racje.

 

* dodana zapowiedź serwera zrobioną przez jednego z naszych graczy:

 

http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

i5 2500k @ 4,5 Ghz + SilentiumPC Spartan - CF 2x Radeon HD 6850 - Aerocool Strike X 600 W - Qoltec Startstation


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...