Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowsze informacje od Nexon jednak Warrock już jutro rano


kubek72

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

532964_450594021636451_1921615318_n.jpg

 

 

Wersja Angielska

 

Troopers,

 

the latest news-blast from the Headquaters:

 

Question: When will we be able to play War Rock?

Answer: We're targeting early tomorrow morning.

 

Question: Will we have to download a new Client?

Answer: No, there will be a small patch for you to apply. (Only a few Megabytes to download.)

 

Question: Will there be any major changes after this Maintenance?

Answer: No. We are currently >only< migrating the Servers. There will be new content "soon"; but don't expect new Content by tomorrows release!

 

Question: Where can I find the Forums?

Answer: Click here: http://forum.nexoneu...px?g=forum&c=16

 

Question: Where can I find the Account-Migration FAQ?

Answer: Click here: http://wrimage.nexon...ide-faq-en.html

 

I hope you find this helpful! :)

 

Over and Out

 

Commander Kronos

 

Przetłumaczenie na Polski

 

Żołnierze,

 

Najnowsze wiadomości-blast od Siedziba:

 

Pytanie: Kiedy będziemy mogli zagrać War Rock?

Odpowiedź: Jesteśmy kierowania że już jutro rano.

 

Pytanie: Czy musimy pobrać nowego klienta?

Odpowiedź: Nie, nie będzie mała poprawka, aby zastosować. (Tylko kilku megabajtów do pobrania).

 

Pytanie: Czy będą jakieś poważne zmiany po tym utrzymanie?

Odpowiedź: Obecnie jest> tylko <migracji serwerów. Nie będzie nowej treści"wkrótce", ale nie należy się spodziewać nowej zawartości przez uwolnienie jutra!

 

Pytanie: Gdzie mogę znaleźć na forum?

Odpowiedź: Kliknij tutaj: http://forum.nexoneu...orum&c=16~~dobj

 

Pytanie: Gdzie mogę znaleźć konto-Migration FAQ?

Odpowiedź: Kliknij tutaj: http://wrimage.nexon...ide-faq-en.html

 

Mam nadzieję, że to pomocne! :)

 

Over and Out

dowódca Kronos

 

Pomogłem? daj like i nie rób więcej tematów kiedy będzie włączony warrock i czy będzie coś nowego z tego co napisali jutro nie należy się spodziewać niczego nowego oprócz migracji kont do Nexon Europe.

 

@Edit zapomniałem dodać, że będą nowe serwery (nie te z gamersfirstu) czyli możemy się spodziewać że nie będzie laggów.

Przenieś swoje konto z Gamersfirst do NEXON EUROPE JUŻ TERAZ KLIKAJĄC W TEN LINK

Opublikowano

Nie sam tłumaczyłem (nie mam co robić, tylko słowo po słowie zmieniać) ;)

Przenieś swoje konto z Gamersfirst do NEXON EUROPE JUŻ TERAZ KLIKAJĄC W TEN LINK

Opublikowano

Nie ma to jak grać bez hakerów,tylko sama przyjemność gry a co jest gorsze od hakera LAGI!! :D

Liczba hackerów o dużo się nie zmieni, spadnie o jakieś 20% ze względu na banowanie przez nich mobo, dysków i kart sieciowych .

 

Módlcie się, abyście nie przeszli na ich walutę NX, która jest 2 razy droższa od waszej obecnej xD

9368_gold.png

Opublikowano

@up Na dodatek, że Nexon jak banuje za hacki to nie na konto tylko na Ip i trzeba zmieniać aby można było założyć nowe konto a nie każdy ma zmienne Ip. Więc to jest racja, że na hackach będą grać ryzykanci.

A co do NX to na pewno przejdziemy tak jak inne gry w Nexonie.

 

///przeczytaj z 10 razy co napisałem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...