Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP+SV+FB] [24/7] [Premium/No-Premium] [Zapowiedz] Kingdom Crafters


KrzyqPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, dzisiaj ruszają prace nad serwerem Kingdom Crafters. Jest to zapowiedz, wiec warto to przeczytac, i zdecydowac sie, czy bedziemy grali na tym serwerze, i nie stracimy czasu

:)

Dobra, teraz troszke o serwerze - Bedzie to serwer RP, połączony z FB i Survivalem. Główna idea serwera zabłyśnie, gdy uzbieramy fundusze na serwerek 80 slotowy... Niestety, ale nie jestem robotem, i musze jesc i pic. Dobra, wracamy do tematu. Beda tutaj dwa królestwa, tutaj pojawia sie mała tajemnica, ponieważ SS'y dostaniecie na tydzien przed startem, bo jest on planowany za jakieś dwa tygodnie od napisania tego tematu.

Podpowiem wam tyle, że niedługo założymy własną stronke, i to tam bedą toczyły sie całe dyskusje. Dobra, nie powinienem psuc wam dobrej zabawy, ale mapka bedzie ograniczona (tutaj chodzi tylko o to, by można było sie odnaleśc). Na naszej stronie tydzien przed startem (tak, wszystko tydzien) zaczną sie wybory na króla nacji, i wtedy gracze zdecydują, do której z nich chcą przynależeć. (Admini wybiorą króla, tutaj chodzi o sprawiedliwosc). Oczywiscie nie zabraknie nutki tego "starego" minecrafta, ponieważ królowie bedą musieli zarządzać państwem tak, by początkowy zamek (jakies małe rozmiary), ludzie i surowce (wybiorą sobie jakąś ilośc, bądz ileś diamentów) wystarczyły im na początku. Gracze bedą mieli możliwośc wybrania profesji, którą bedą posiadali do końca gry. (tutaj chodzi o realizm, może da rade zrobic zmiane za drobnego SMS'a, ale info o tym bedzie na stronce) Oczywiscie, bedzie możliwosc awansu z "wieśniaka" na szlachte, magnata itd, co bedzie sie tyczyło z wiekszymi przywilejami, możliwoscią założenia swojej WIOSKI, posiadania ludzi, a nawet ZAŁOŻENIA WŁASNEGO PAŃSTWA! (Tutaj też info na stronce). Oczywiscie przepraszam za wszystkie błedy, brak grafiki i troszke długą zapowiedz, lecz chciałem wam przedstawic jak najlepiej ten serwer

:)

 

Edit

:D

Zapomniałem dodac, aby serwer był bardziej RP,

Bedziemy posiadali tylko 3 życia (diamenty je regenerują)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...