Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak przenieść całkowicie konto do Nexona. Dalszy proces.


Cigarette ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak każdy wie przez miniony miesiąc każdy musiał zaakceptować umowę OPT-IN był to pierwszy krok w stronę przeniesienia konta do Nexona. Dlatego teraz pokaże wam dalszy proces.

Zapraszam:

 

1.) Logujemy się tu klikając w okienko GamersFirst (wpisujemy dane takie jakimi logowaliśmy się na stronie WarRock'a:

http://passport.nexoneu.com/Login.aspx?nexoneuTheme=NexonEU

 

img-transfer-en01.jpg

 

2.) Kliknij w baner ACCOUNT MIGRATION, który będzie widoczny po zalogowaniu.

 

img-transfer-en02.jpg

 

3.) Po kliknięciu w baner przekierowuje Cię do stronki gdzie musisz zaznaczyć pole "I agree". Po zaznaczeniu oznacza, że zgadzasz się z warunkami.

 

img-transfer-en03.jpg

 

4.) W przypadku, gdy już kiedyś założyłeś konto na Nexon Europe to postępuj dalej z instrukcją a jeśli nie to kliknij w CREATE ACCOUNT.

 

img-transfer-en04.jpg

 

5.) Wśród tych, którzy tworzą po raz pierwszy konto Nexon Europe proszę wejść w Informacje gdzie możesz edytować "O mnie"

 

img-transfer-en05.jpg

 

6.) Konto zostało całkowicie przeniesione!

 

img-transfer-en06.jpg

 

To na tyle. A tu macie oryginał tylko, ze po angielsku dlatego tu przetłumaczyłem.

http://wrimage.nexoneu.com/Transfer/guide/guide-transfer-en.html

 

Pozdrawiam, Mathias.

Opublikowano

@up boże.... wiem ale sposób jest już opublikowany na nexonie więc przetłumaczyłem go dla was i będzie on możliwe za 1- 3 dni!!!

 

@down takiego tematu jak ten na pewno nie ma ;p Ładnie przetłumaczyłem i wgl...

Opublikowano

@up Nie możesz się zalogować, bo Nexon jeszcze jest w trakcie przenoszenia danych z gamers firsta.

 

@2up pytałem się już Ravnesa i powiedział, że tu ma być. Więc sprawa zakończona.

 

@5up za około 1-3 dni dopiero pojawi się przycisk GamersFirst!

 

Tak jak mówiłem czytajcie dokładnie temat...

 

Pozdrawiam, Mathias.

Opublikowano

Patrząc na podjaranie nexonu na fb nową grą warrock będą chcieli włączyć ją jak najszybciej.

Przenieś swoje konto z Gamersfirst do NEXON EUROPE JUŻ TERAZ KLIKAJĄC W TEN LINK

Opublikowano

Czyżby miały się zmienić ikony lvl ?? Widoczne na drugim ss

 

pudlaoe3d5.jpeg

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

ej a jak mam konto i klikam potem i aggre i potem mam link account czy create account ? zeby odzyskac?

@EDIT

Juz Mam , ale laguje strona o jprd..

Opublikowano

Gdy po wejściu w zakładkę Gamersfirst wpisuje poprawny login i hasło wyskakuje mi:

You have entered an invalid NEXON Europe ID.

Co jest?

65339939328376711656.png

//nie umieszczamy gifow w sygnach

Opublikowano

Gdy po wejściu w zakładkę Gamersfirst wpisuje poprawny login i hasło wyskakuje mi:

You have entered an invalid NEXON Europe ID.

Co jest?

 

Wpisujesz złe ID (nick).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...