Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Dedyk] X-Craft [Fb/Surv] [Dzialki] [Domieszka Rpg] [24/7] [No-Premium]


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:)

Tu Engineer

Dziś przestawię wam mój nowy serwer który wystartuje niebawem:)

Mianowicie Serwer X-Craft FB/Surv

 

Premium : Off

Whitelist : Off

Potwory : On

Zwierzeta : On

Nether : On

Jobs : Off

 

Budowa serwera została zaczęta nie dawno a praca bardzo owocuje

Przybliżę wam teraz troche rozgrywke :

 

W grze Nie bedie pluginu Jobs

-Jak bedzie trzeba zarabiac?

Wykonując questy

Zbierając Materiały

Sprzedając je w sklepie

-Na serwerze będzie plugin Factions?

Nie nie bedzie. Szukasz serwera z owym pluginem? Jest masa tych serwerów

 

-Czy jest rekrutacja na KidModa?

Owszem jest Podania prosze skladac na moje gg 5782790

Wzor :

 

Nick :

Wiek:

Staż w minecrafcie :

Staż w byciu administratorem :

Coś o sobie :

Dlaczego ty?

 

 

Na serwerze ograniczamy Warpy. Próbujemy robić serwer których już dawno nie ma

Tradycyjnych bez udziwnień

Opublikowano

Mam pytanie:

jakie ip??

(pomoge w budowie jesli chcesz ... Jeśli nie to poprostu chce grać :] )

 

Jagby co to mam nick taki sam - Xardia

 

 

 

POWODZENIA Z SERVEREM - Xardia

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...