Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[OSTRZEZENIE] Informacje o Cracku do gry DIABLO 3


Hasumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Od kilku dni śledzę wraz z znajomymi ten dział .

Na zagranicznych forach dla hackerów, powstał tak zwane "Temety"

w których ludzi piszą o tym że podkładają Zomby do pobierania w Nazwach

 

Diablo3 Crack itp.

 

Co to zomby?

Powiem prosto pobierasz program on się załącza do bazy danych owej osoby.

Potem pomagasz mu ddosowac. Wysyłając pakiety do odbiorcy nie mając zielonego Pojecia o tym.

 

Z tego co napisał ten user: I put on ThePirateBay one torrent who's name "Diablo3 Crack"
I get 70 zomby + in one hour!!!

Po polsku: Na ThePiratteBay dodałem torenty "Diablo3Crack"
W ciagu 1 godziny pobrało go około 70 osob + i mam aktualnie 70 zomby +. (Tak bardziej wyjasniam

 

Jego temat to byla zacheta do wstawiania takich botow w Internet.

 

Ostrzegam !!!

Diablo3 Cracka nie ma narazie!!! Nie pobierajcie nic takiego jeśli pobraliście z jakis torrentow.

Odrazu usuwajcie go z komputera a jesli go otworzyliscie z znikl wam lub pokazal sie blad zrobcie backupa Komputera do dnia kiedy jeszcze nie mieliscie go pobranego

 

Dlaczego?

Nie wydaje mi sie ze ktos z was chce miec jakies boty na komputerze ktore wysylaja pakiety kiedy tylko tworca nacisnie magiczny "Przycisk"

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Nie nie bedzie. W DDoS uczestniczy wiele komputerów.

Zomby wysyla pakietty z twojego komputera na zasadzie CMD "Ping"

Nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy.

Lecz twoj komputer jest powolny, jesli czasem stracisz neta na kilka sek/min to mozliwe ze cos pobrales.

Oczywiscie jesli nie pobierasz to nie ma obawy.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Dobre Info, dzięki :)

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

@

Gryfek Otoż to nie działa na zasadzie keyloggera zddsować to znaczy przeciążyć (może w takim lekkim uproszczeniu), robią to po to, aby "załamać" serwer czyli przeciążyć go ;D

Myśle, że to dobrze napisałem.

Peace.

;)

 

// Działa to na takiej zasadzie, że kilka komputerów (kilka

:D) łączy się z serwerem mając na uwadze "kilka" mówimy tutaj

o na prawde sporej liczbie i naraz!

Opublikowano

Dziekuje za podpiecie.

Chcialem wam poprostu powiedziec o tym co pisza na zagranicznych forach.

Mam nadzieje ze pomoglem

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Powiedz mi, po co ta reklama twojego serwera? Ostatni raz takie coś widzę.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

To nie reklama servera lol. Tylko logo mojego teamu.

Uspokuj sie.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

No racja up juz to poprawiam.....

Zapraszam do komentowania.

Jesli macie problemy prosze pw

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

To jest nie tylko na torrentach ale także na youtube większość niby crack'ów to sharecash.org itp. (wypełnij ankietę, a ja dostanę za to kasę) lecz są też zomby.Dzięki za info :P

1ee9f603c2329bef50aed0d331.png
Opublikowano

Bardzo dobrze , ze wstawiles taki temat , pozwole sobie poprawic nazwe tematu i podepne na jakis krotki czas ;)

 

Ok, więc odpinam, ponad 2 tyg jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...